آشنایی با ایمپلنت دندان سوئیسی اشترومن | بهترین دندانپزشک اصفهان

بررسی ایمپلنت دندان سوئیسی اشترومن

در مقاله امروز سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان ایمپلنت دندان سوئیسی اشترومن را مورد بررسی قرار می دهیم. ایمپلنت اشترومن جزو معروف ترین ایمپلنت های کشور سوئیس بوده که در میان رقبای خود حرفی برای گفتن دارد.

همان گونه که در جریان هستید ایمپلنت دندان از دو قسمت مهم تشکیل شده است. یک بخش آن که پایه ایمپلنت دندان می باشد به کمک جراحی در درون استخوان کار گذاشته می شود و قسمت بعدی آن که شامل تاج یا روکش ایمپلنت دندان است که این دو قسمت با یکدیگر را جفت می شود و ترکیب کلی ایمپلنت دندان را به وجود می آورد. تنوع ایمپلنت دندان به حدی بوده که هر بیمار با شرایط خاص می تواند از آن استفاده کند. در این میان اشترومن که ساخت کشور سوئیس است جزو برترین تولیدکنندگان ایمپلنت در جهان هستند. دو شاخص اصلی که باعث شده است اشترومن را از دیگر انواع ایمپلنت ها جدا کرده است شامل انتخاب آزادانه و استفاده آسان از آن است.

طراحی اشترومن برخلاف ایمپلنت ایرانی به نحوی بوده که برای تمامی افراد و بیماران قابل استفاده و کارگذاشتن می باشد. موفقیت ایمپلنت سوئیسی اشترومن به حدی بوده سبب شده است رضایت خاطر بیماران را جلب کند. در این نوع ایمپلنت از دو تکنولوژی جدید به نام rexolid و slactive استفاده کرده که باعث می شود سطح تهاجمی ایمپلنت به دندان کاهش پیدا کرده و موفقیت آن را دو برابر کند. مازاد تمامی این توضیحات اشترومن از انعطاف بالایی برخودار است و همین امر باعث شده است که ظاهر زیبایی را برای ایمپلنت بسازد. تمامی این موارد باهم ترکیب شده و اشتیاق افراد را برای کاشت ایمپلنت سوئیسی اشترومن بیشتر می کند.

کاشت ایمپلنت اشترومن در سطح بافت

اگر به منظور ایمپلنت برای بیماران دیابت مراجعه کرده باشید با انواع ایمپلنت دندان مواجه خواهید شد. متخصص حاذق بسته به شرایط بیمار و تشخیص های تخصصی خود نوع ایمپلنت دندان را برای بیمار مشخص می کند. یکی از این ایمپلنت ها، ایمپلنت اشترومن می باشد که یک مدل از ایمپلنت ساده بوده و تنها یک جلسه را نیاز دارد. اشترومن را می توان در طی یک جلسه و پس از اینکه بیمار دندان خود را کشید با کمک جراحی به راحتی در فک بیمار کار گذاشت.

در این شرایط سطح لثه بیمار به سهولت در پایه ایمپلنت جوش خورده و ترمیم پیدا می کند. موفقیت بیشتر این نوع از کاشت مدیون سرعت زیاد جوش خوردن پایه ایمپلنت در فک می باشد. عواملی که سبب می شود ایمپلنت سوئیسی اشترومن دارای کیفیت بالا بوده و از جنس سطح sla ساخته شده که سبب می شود موفقیت را بالا برده و احتمال شکست را کاهش دهد. یکی دیگر از مزایای استفاده از جنس سطح sla به حداقل رساندن بیماری هایی مانند per-implantitis می باشد.

ایمپلنت دندانها پس از کشیدن دندان | بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

کاشت ایمپلنت اشترومن در سطح استخوان

اگر بخواهیم ایمپلنت دیجیتال اشترومن را در سطح استخوان توصیف کنیم بایستی گفت که دارای ظاهری بسیار طبیعی دارد و برای قرار دادن تاج دندان مصنوعی کاملا منعطف است. از نظر مقایسه با دیگر ایمپلنت ها این نوع فیکسچر را می توان به عنوان با کیفیت ترین از نظر زیبایی و عملکرد در مقایسه با دیگر رقبای خود دانست.

انواع مختلف ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن یکی از انواع ایمپلنت‌های دندانی است که در جراحی دندان استفاده می‌شود. بر اساس اندازه و شکل، ایمپلنت در چندین نوع مختلف قابل تهیه است. در زیر، برخی از انواع ایمپلنت اشترومن آورده شده است:

ایمپلنت دندان اشترومن SLA:

این نوع ایمپلنت دارای سطح آبکاری شده با تکنولوژی SLA است که از افزایش محیط سطح و بالا بردن جذب پروتئین برای ترمیم سریعتر استفاده می‌کند.

ایمپلنت دندان اشترومن Tissue Level:

این نوع ایمپلنت دارای سطح آبکاری شده با تکنولوژی سری Tissue Level است که برای جذب بهتر یا بازدید پزشک از طریق گوارش، تمایل به ساخت بافت لثه و پوسته محل تزریق بیشتری دارد.

ایمپلنت دندان اشترومن Bone Level:

این نوع ایمپلنت دارای سطح آبکاری شده با تکنولوژی سری Bone Level است که برای جذب سریعتر از سطح فوقانی به استخوان، جذب خوبی دارد.

ایمپلنت دندان اشترومن Active:

این نوع ایمپلنت دارای سطح آبکاری شده با تکنولوژی سری Active است که برای ایجاد ترمیمی سریعتر از دیگر ایمپلنت‌ها استفاده می‌شود.

ایمپلنت دندان اشترومن BLX:

این نوع ایمپلنت دارای سطح آبکاری شده با تکنولوژی BLX است که برای تحمل بیشتر توانایی ایمپلنت در استخوان استفاده می‌شود.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان

مزایای ایمپلنت

ایمپلنت اشترومن یکی از انواع ایمپلنت‌های دندانی است که بسیاری از مزایا و فوایدی دارد. در زیر به برخی از مزایای ایمپلنت اشترومن اشاره شده است:

  • ظاهر طبیعی: بسیار شبیه به دندان طبیعی است و احساس طبیعی و راحتی برای بیمار ایجاد می‌کند.
  • افزایش اعتماد به نفس: با داشتن دندان های جدید، بیمار اعتماد به نفس بیشتری در برابر خودش و دیگران پیدا می‌کند.
  • افزایش کیفیت زندگی: با استفاده از این نوع ایمپلنت، بیماران می‌توانند با خیال راحت تر و با اطمینان بیشتری بخندند، خوراکی های سخت و سفت را مصرف کنند و از چاشنی های زندگی بهره بیشتری ببرند.
  • طول عمر بالا: به علت استفاده از مواد با کیفیت و تکنیک‌های جراحی پیشرفته، طول عمر بالایی دارد.
  • حفظ استخوان: می‌تواند باعث حفظ استخوان شود و از جلوگیری از ترکیدگی و جذب استخوان جلوگیری کند.
  • بیماری‌های لثه کمتر: در مقایسه با دیگر روش‌های جایگزین، می‌تواند کمترین میزان بیماری‌های لثه را در پی داشته باشد.
  • قابلیت تعمیر و ترمیم: در صورت نیاز، قابلیت تعمیر و ترمیم دارد و نیازی به جایگزینی کامل نیست.

بهترین دندانپزشک اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

مراحل ترمیم کامپوزیت دندان

تاثیر تغذیه بر سلامت دندان ها

نامرتبی دندان ها

Leave a Comment