آیا می شود رنگ کامپوزیت را تغییر داد؟

بررسی امکان تغییر رنگ کامپوزیت

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و سوالات مهم افرادی که با استفاده از کامپوزیت، اصلاح طرح لبخند انجام داده‌اند این است که: “آیا می‌شود رنگ کامپوزیت را تغییر داد؟” کامپوزیت‌ نیز تفاوت چندانی با دندان‌های طبیعی ندارد و اگر به خوبی از آن‌ مراقبت نشود، دچار تغییر رنگ خواهد شد بنابراین سالانه افراد زیادی را دچار نگرانی کرده است.در این مقاله از سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان امکان تغییر رنگ کامپوزیت را مورد بررسی قرار می دهیم.

درمان رنگ کامپوزیت دندان

حال که با علل تغییر رنگ و راه‌های مقابله با تغییر رنگ کامپوزیت دندان آشنا شدیم، نوبت پاسخ به سوال “آیا می‌شود رنگ کامپوزیت را تغییر داد؟” می‌رسد. اگر به هر دلیلی نتوانستید از تغییر رنگ کامپوزیت دندان‌هایتان جلوگیری کنید، بلافاصله با بروز علائم تغییر رنگ کامپوزیت، به دندانپزشک زیبایی مراجعه کنید تا هر‌چه سریع‌تر به درمان آن بپردازید.

مسلما با مطالعه پاراگراف فوق خبر خوبی دریافت کردید چرا که جواب سوال “آیا می‌شود رنگ کامپوزیت را تغییر داد؟” بله است. درواقع در صورت تغییر رنگ کامپوزیت، دندانپزشک متخصص به ترمیم آن می‌پردازد.

و خبر هیجان‌انگیز‌تر این است که در حین ترمیم شما می‌توانید درجه رنگی کامپوزیت را نیز تغییر دهید. درواقع فرقی نمی‌کند که قبلا چه درجه رنگی از کامپوزیت را برای دندان‌هایتان انتخاب کرده‌اید، در حین ترمیم به راحتی می‌توانید طیف رنگی شفاف‌تری را انتخاب کنید.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

انتخاب در چنین مواقعی راحت‌تر از قبل خواهد بود چرا‌که شما قبلا با انتخاب یک طیف رنگی، کاملا به این پی برده‌اید که چه درجه رنگی مناسب صورت شما است. اگر اولین بار رنگ نامناسبی را انتخاب کرده‌اید؛ به راحتی می‌توانید برای ترمیم رنگ دیگری را انتخاب کنید.

نکته: نکته بسیار مهمی که عدم توجه به آن سبب بروز مشکلات بسیاری می‌شود این است که وقتی برای اولین بار برای نصب کامپوزیت اقدام می‌کنید. حتما کلینیک و دندانپزشکی را انتخاب کنید که خدمات کامپوزیت و اصلاح طرح لبخند را با کیفیت بسیار بالایی توسط مواد درجه یک ارائه می‌دهد. زیرا کیفیت کار اولیه، تاثیر بسزایی در نحوه ترمیم آن در آینده دارد.

بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

زمان لق شدن دندان شیری

برفک دهان نوزاد

موارد کاربرد لمینت دندان

Leave a Comment