اجرای ایمپلنت با بیهوشی | بهترین ایمپلنت اصفهان

اجرای ایمپلنت با بیهوشی

ایمپلنت دندان امروزه به یکی از بهترین و رایج ترین خدمات دندانپزشکی تبدیل شده است. افراد زیادی علاقه دارند تا ایمپلنت دندان را جایگزین دندانهای از دست رفته خود کنند. اگر شما نیز قصد دارید تا زیبایی دهان و دندان خود را مجددا به دست آورید، پیشنهاد می کنیم این روش را انتخاب کنید. اما همواره قبل از اجرای هر کاری لازم است اطلاعاتی را در آن زمینه به دست آورید. در ادامه همراه با دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان به بررسی اجرای ایمپلنت با بیهوشی خواهیم پرداخت.

آشنایی با ایمپلنت و بیهوشی

قبل از اینکه نسبت به اجرای ایمپلنت دندان اقدام کنید باید با یکی از مهم ترین شیوه های اجرا یعنی ایمپلنت با بیهوشی آشنا شوید. بیهوشی به صورتی است که فرد بیمار، هیچ گونه دردی را به هنگام اجرا احساس نخواهد کرد. اما بیهوشی در اجرای ایمپلنت یک بیهوشی کامل و مطلق نیست. بیمار صدا ها را خواهد شنید و می تواند به سوالات پزشک پاسخ دهد.

سدیشن نام این نوع بیهوشی است که در دندان پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. برا اینکه با این روش نسبت به اجرای ایمپلنت اقدام کنید لازم نیست اتاق عمل بسیار مجهز باشد. در روش سدیشن، با کمک دارو های آرام بخش، احساس آرامش و بدون درد به بیمار منتقل می شود و هیچ دردی را احساس نمی کند. این دارو هایی که تزریق می شوند ضد اضطراب و استرس خواهند بد و برای افرادی که ترس از اتاق عمل دارند بسیار مفید خواهد بود.

اجرای ایمپلنت با بیهوشی | بهترین ایمپلنت اصفهان

در قدیم برای بیهوشی بیمار، از روش تزریق آرام بخش به رگ دست استفاده می کردند. اما با پیشرفت حوزه های دندان پزشکی، برای اجرای ایمپلنت با بیهوشی از آرامبخش های خوراکی استفاده می کنند. این روش برای کاهش اضطراب و استرس و بی حسی نسبت به درد استفاده می شود.

اجرای ایمپلنت با بیهوشی مناسب چه کسانی است؟

شاید یکی از اصلی ترین سوال هایی که ذهن مخاطبان را پس از آشنایی با این روش مشغول کرده باشد، چرایی الزام برای اجرای این روش است. چه کسانی ملزم هستند تا این روش را برای اجرای ایمپلنت انتخاب کنند.

بهترین ایمپلنت اصفهان

معمولا چند دسته از افراد باید با کمک بیهوشی فرایند ایمپلنت دندان را پشت سر بگذارند. توصیه شده که افرادی که از اتاق عمل می ترسند و یا افرادی که اضطراب های بیش از حد نسبت به اتاق عمل نشان می دهند باید از این روش استفاده کنند. البته علاوه بر این مابقی افرادی که قدرت کافی برای تحمل درد ندارند نیز باید با کمک بیهوشی جایگزینی دندان های طبیعی خود را انجام دهند. به این گروه از افراد می توانید کسانی را که دارا رفلکس حلقی حاد می باشند را نیز اضافه کنید.

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید

برای دیدن نمونه کارها و خواندن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

Leave a Comment