بهترین دندانپزشک اصفهان | اصلاح نواقص با استفاده از طراحی لبخند

این نواقص را با استفاده از طراحی لبخند اصلاح می کنند.

در درجه اول برای اصلاح طراحی لبخند باید سلامت دهان را مدنظر داشت و بعد از زیباسازی دندان ها را زیرا با وجود داشتن مشکلات دهان اول باید بیماری ها و عارضه ها درمان گردند و بعداز آن اقدامات دیگر صورت گیرد.

  • طراحی لبخند با بیماری لثه

با مشکلات لثه ای مشکلاتی از قبیل خونریزی و التهاب و بد بو شدن دهان رخ می دهد و اگر لثه درمان نشود باعث از دست دادن دندان ها شده و با تحلیل دیدن استخوان فک همراه شده. متخصص دندانپزشک در ابتدا باید پاکسازی های لازم را جهت درمان بیماری لثه به عمل آورد و با انجام جرم گیری و صاف کردن دندان ها مراحل اولیه را عمل کند.

  • طراحی لبخند با دندان قروچه

افرادی که استرس و فشار روحی زیادی دارند دندان قروچه می کنند و این عارضه باید قبل از آغاز درمان طراحی لبخند درمان شود. دندان قروچه کردن با عوارض درد فک، اختلال در فک و مفصل و گیجگاه و در نهایت آسیب رساندن به ساختار دندان ها شده زیرا با قروچه کردن دندان ها ساییده می شوند و اگر قبل از درمان آن به زیباسازی اقدام شود نتیجه را از بین می برد و لبخند زیبا را ناخوشایند می سازد.

  • طراحی لبخند با پوسیدگی ها

اگر از قبل دندان پوسیده ای دارید که درمان نشده باشد ابتدا باید حفره ی دندان پوسیده شده پر شود زیرا با پر کردن دندان از آسیب های وارده بر دندان جلوگیری کرده و با وجود پوسیدگی در دهان دندان های دیگر هم با انتقال باکتری پوسیده می شوند و باید حتما دندان های پوسیده شده پر شوند و در صورتی که پوسیدگی به عصب رسیده باشد با انجام عصب کشی و پر کردن و یا روکش کردن دندان درمان را پایان داد.

  • نامنظم بودن شدید دندان ها با طراحی لبخند

برای داشتن خط لبخندی زیبا باید تمام دندان ها دارای نظم و ترتیب باشند و در صورتی که مشکلات فکی و دندانی مربوط به اکلوژن ها شدید باشد باید با استفاده از روش های ارتودنسی براکت و پلاک، ارتودنسی نامرئی و براکت گذاری های هم رنگ دندان سلامت آن ها را میسر کند.

زیباسازی طراحی لبخند با درمان های دندانپزشکی

Leave a Comment