ایمپلنت بعد از کشیدن دندان | بهترین دندانپزشک اصفهان

دلیل اهمیت ایمپلنت بعد از کشیدن دندان چیست؟

البته این ممکن است سوالی باشد که برای برخی مطرح گردد و آن را به همین عنوان بیان کنند، اما در تمامی شرایط نیازی به ایمپلنت حتمی دندان نیست. بلکه شما می توانید به جهت جلوگیری از بروز آسیب و همین طور زیباسازی لبخند و دهان و دندان خود از آن استفاده کنید. در ادامه این مطلب از سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان قصد داریم توضیحاتی درباره ایمپلنت بعد از کشیدن دندان خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

خالی بودن فضای میان دندان های شما به مرور می تواند موجب برهم ریختن تعادل و کج شدن هر کدام از آنها شود. یا از طرفی روی هم افتادن دندان ها رخ می دهد و تراز از بین می رود. در نتیجه معمولاً پیشنهاد می شود که بعد از کشیدن دندان های خود از این روش استفاده کنید. محدودیتی نیز در مورد تعداد و زمان اجرا وجود ندارد. حتی پس از گذشت چند سال هم می توانید همچنان ایمپلنت را در فضای خالی انجام دهید و یکی از مزیت های کلیدی که این روش دارد این است که هیچ پیش نیازی نمی خواهد.

درصورتی که می خواهید ساختار چهره خود را حفظ کنید، زیبایی لبخندتان را از دست ندهید، استخوان فک همواره سالم بماند و جویدن غذاها برای شما بی دردسرتر و راحت تر باشد، حتماً می توانید از این تکنیک پزشکی استفاده کنید که بسیار هم محبوب است.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان

حساسیت به تیتانیوم در ایمپلنت | بهترین ایمپلنت اصفهان

شرایط کاشت ایمپلنت

یک سری شرایط و پیش نیازها معمولاً توسط دندانپزشکان تعریف می شود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت. معمولاً بیشتر این موارد قابل رفع خواهد بود و می توان تا حدی آن ها را کنترل کرد. به همین منوال نمی توان هیچ منع کلی برای آن در نظر گرفت. مگر این که فرد درگیر بیماری های خاصی باشد که پزشک به هیچ عنوان نتواند آن را اجرا کند.

بهداشت دهانی و دندانی

ایمپلنت دندان نیاز به بهداشت دهان و دندان خواهد داد. بهتر است پیش از هر کاری به یک چکاپ دندانپزشکی بروید و از پزشک بخواهید که کاملاً لثه ها، دهان و دندان شما را بررسی کند. به یاد داشته باشید که یک سری عادات خاص بهداشتی نیز توسط پزشک برای شما وضع می شود که حتماً برای موفقیت آمیز بودن ایمپلنت دندان باید آن ها را رعایت کنید. در مقابل سعی کنید که حتماً نخ دندان، مسواک، دهانشویه و… را در برنامه شبانه روزی خود قرار دهید و درست بر همان اساس کل مراحل را انجام دهید.

مشکلات دندان قروچه و بعد کاشت

در صورتی که قبلاً از دندان مصنوعی استفاده کرده اید، احتمالاً می دانید که دندان قروچه و یا به هم فشردن دندان ها می تواند به دندان های مصنوعی و طبیعی آسیب بزند. در این شرایط حتماً مشکل خود را با پزشک مطرح کنید و از او راه حل بخواهید دندان قروچه کردن می تواند موجب ترک برداشتن و شکستگی های عمیق شود. چنانچه درگیر این موضوع هستید پزشک معالج از روش های مخصوص برای رفع این بیماری استفاده می کند.

شرایطی عمومی

انتظار می رود شخصی که قصد انجام ایمپلنت را دارد از نظر عمومی در شرایط ایده آلی باشد. درگیر بودن با بیماری هایی مانند دیابت، مصرف الکل و سیگار معمولاً از جمله مواردی است که باید در دوره کاشت دندان کنترل گردد. به طبع فردی که دچار دیابت هستند با مشکل خونریزی مواجه بوده و لازم است حتماً پیش از آن با دندانپزشک معالج خود مشورت های لازم را انجام دهد.

بهترین دندانپزشک اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

تاثیر عادات غذایی بر پوسیدگی دندان ها

ویژگی های روکش زیرکونیا

رهایی از تکه‌های گیر کرده غذا در بین دندان ها

۲ Thoughts to “ایمپلنت بعد از کشیدن دندان”

  1. دندان بالا فکم از دست رفته بود برای اینکه جاش خالی نباشه و توی صحبت کردن صورت بهتری داشته باشه برای درمان زیبایی کاشت ایمپلنت دندان داشتم

    1. با تشکر از اعتماد شما، با آرزوی سلامتی

Leave a Comment