ایمپلنت دندان نوبل بیوکر چیست؟ | بهترین دندانپزشک اصفهان - بهترین ایمپلنت اصفهان - بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان - بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

ایمپلنت دندان نوبل بیوکر چیست؟

نوبل بیوکر

با وجود اینکه دفتر اصلی کمپانی نوبل بیوکر در زوریخ سوئیس قرار دارد، اما در سه کشور آمریکا، ژاپن و سوئد نیز کارخانه سازنده ایمپلنت وجود دارد.

این شرکت توانسته است محصولات خود را به بیش از 80 کشور در جهان صادر کند. یکی از مزایای ایمپلنت نوبل بیوکر نسبت به دیگر برندها، استفاده از پایه ایمپلنت برای قرار گرفتن دو یا سه تاج دندان است.

ایمپلنت دندان nobel biocare

برای کاشت دندان بدون فیکسچرهای تیتانیومی مورد استفاده قرار می گیرد. نوبل بیوکر را با نام نوبل بایوکر در بازار تجهیزات دندانپزشکی عرضه می کنند. پیشرفت این کمپاننی به حدی بوده است که 7 درصد بازار ایمپلنت کشور کانادا را به دست گرفته است. در سال 1368 اولین ایمپلنت های این شرکت وارد ایران شد.

مشخصات اصلی ایمپلنت نوبل بیوکر کدام است؟

اگر بخواهیم از نظر تخصصی خصوصیات و مشخصات ایمپلنت بیوکر را تعریف کنیم، باید گفت که سطح فیکسچر Ti-Unite دارای ارتفاع 7 الی 5/52 میلی متر است. این فیکسچرها به صورت taperd/straight با قطر 3 الی 6 میلی متر است. ارتباط این قطعات به صورت internal conical، External Hex و internal tri-channel است.

ایمپلنت دندان نوبل بیوکر چیست؟ | بهترین دندانپزشک اصفهان - بهترین ایمپلنت اصفهان - بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان - بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

 

مراحل کاشت ایمپلنت دندان نوبل بیوکر

مراحل کاشت و جایگذاری ایمپلنت دندان در ابتدا با معاینات اولیه و بررسی دندان ها شروع می شود. برای این کار نیاز است که فرد عکس OPG را در دست داشته باشد. برای کاشت دندان واجب است که تقریبا تمامی شرایط فراهم باشد. اما برخی اشخاص با کمبود تراکم استخوان مواجه هستند. بنابراین نیاز است که پیوند استخوان انجام شود.

راههای زیادی برای کاشت ایمپلنت مانند تک مرحله ای، دو مرحله ای و فوری امکان پذیر است. در نظر داشته باشید که برای کاشت و ترمیم دوباره لثه، سه الی 6 ماه زمان نیاز است.

طول عمر برند نوبل بیوکر چند سال است؟

از ایمپلنت دندان، به نوعی با نام کاشت دندان نیز یاد می کنند. در صورتی که شخص قبل و بعد ایمپلنت دندان برخی نکات را به خوبی رعایت کند، طول عمر ایمپلنت برابر یک دندان طبیعی خواهد شد. اما لازم است که پس از کاشت حتما به برخی نکات اصولی و بهداشتی دقت شود. زمانی که شخص در ابتدا مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت دندان نوبل بیوکر را به خوبی رعایت کند، از هزینه های مازاد بعدی خود را رها کرده است.


مطالب پیشنهادی:

نکاتی برای کاشت ایمپلنت ساب پریو استیل

مزایای کاشت ایمپلنت دندان اشترومن

Leave a Comment