ایمپلنت دندان 6 | بهترین ایمپلنت اصفهان

بررسی ایمپلنت دندان 6

در مطلب امروز از سایت دکتر ندا مکانیک متخصص ایمپلنت اصفهان قصد داریم درباره ایمپلنت دندان 6 توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. همان طور که می دانید دندان های انسان دارای انواع مختلفی هستند. که هر کدام نام مخصوص به خود و یا حتی شماره گذاری های متفاوتی دارند. به عنوان مثال: دندان های آسیا در فک هر انسانی دو عدد هستند که از این رو شماره 4 و 5 به دندان های آسیای کوچک تعلق پیدا می کند و شماره های 6 و 7 به دندان های آسیای بزرگ مربوط می شوند.

در نتیجه با این وجود منظور از ایمپلنت دندان 6 ، ایمپلنتی است که برای ترمیم دندان شماره 6 مورد استفاده قرار می گیرد. یعنی ایمپلنت کردن دندان آسیای بزرگ اشخاصی که می خواهند این دندان خود را ترمیم کنند.

پس در این صورت تمامی اشخاصی که می خواهند دندان آسیای بزرگ خود را ایمپلنت کنند، باید از ایمپلنت دندان 6 استفاده نمایند.

مراحل ایمپلنت دندان 6

برای اینکه دندان آسیای بزرگ را با این روش ایمپلنت کنید، باید ابتدا به پزشک مراجعه کنید. دندان توسط پزشک تحت بررسی قرار می گیرد. در این هنگام پزشک بررسی می کند که ریشه دندان در داخل دهان وجود نداشته باشد و یا دندان مورد نظر عاری از عفونت باشد.

سپس پزشک به تراشیدن لثه در صورت نیاز اقدام می کند. و سپس استخوان فک به میزان پایه تیتانیومی تراش داده می شود تا پزشک بتواند پایه را در داخل استخوان جایگذاری کند.

در ادامه پس از اینکه پایه ایمپلنت 6 در داخل استخوان قرار داده شد، روکش ایمپلنت بر روی پایه دندان قرار داده می شود و مراحل ایمپلنت دندان به خوبی پایان می یابد.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

ایمپلنت دندان 6 | بهترین ایمپلنت اصفهان

هزینه ایمپلنت دندان 6

به صورت کلی هزینه ای که برای ترمیم دندان به این روش باید صرف شود. بستگی به شرایط افراد دارد. اما علاوه بر شرایط فرد، مسائل دیگری نیز بر روی هزینه ایمپلنت موثر هستند. که باید تمامی این مسائل برای تعیین هزینه مشخص شوند تا بتوان هزینه مورد نیاز برای این روش را مشخص کرد.

با این وجود عزیزانی که قصد دارند از هزینه ایمپلنت دندان 6 آگاه شوند، باید شخصا به پزشک مورد نظر خود مراجعه کنند و تحت معاینه قرار بگیرند تا پزشک هزینه مورد نیاز را به انها اطلاع دهد.

فواید استفاده از کاشت دندان

استفاده از روش ایمپلنت برای ترمیم دندان آسیای بزرگ به گونه ای است که باعث می شود تا یک دندان بسیار مقاوم و با کیفیت جایگزین دندان آسیای از دست رفته شود که ظاهر بسیار طبیعی و زیبایی را نیز به همراه داشته باشد.

علاوه بر آن در صورتی که این دندان را به روش ایمپلنت ترمیم کرد. از آسیب دیدن دندان های دیگر نیز جلوگیری به عمل می آید و هیچ عارضه ای برای اشخاص به علت کار گذاشتن این نوع دندان در لثه برای افراد ایجاد نخواهد شد.

با استفاده از این روش می توان تا مدت زمان بسیار زیاد حتی تا پایان عمر از دندان ایمپلنت شده استفاده کرد و از آن به خوبی بهره برد.

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان در دکتر آف


بیشتر بخوانیم:

چند روش برای افتادن دندان شیری بدون درد

عکس cbct برای ایمپلنت

ایمپلنت ژاپنی چیست؟

Leave a Comment