بهترین دندانپزشک اصفهان خصوصیات یک دندانپزشک خوب اصفهان

آیا می دانید کاشت دندان یا Implant بهترین انتخاب برای جایگزینی دندانهای از دست رفته است؟

ایمپلنت دندان| شاید برای بسیاری از ما حتی تصور عارضه ای به نام بی دندانی سخت باشد. ولی متأسفانه به دلایل زیادی این احتمال وجود دارد. که یک یا چند دندان خود راازدست بدهیم.

تا چند دهه پیش اگر چنین اتفاقی می افتاد هیچ راهی بجز استفاده از دندان مصنوعی با آن هیبت خاصشان نبود. ولی هم اکنون خوشبختانه ایمپلنت ها می توانند مفهوم بی دندانی را بی معنی کنند.

دانش ایمپلنتولوژی نتیجه ی پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا است. خوشبختانه قرار دادن ایمپلنت ها در فک، ساده است و ناراحتی خاصی دربر ندارد. و تا پایان عمر می تواند نقش دندان واقعی را ایفا نماید.

ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان یک نوع پایه فلزی خاص از جنس تیتانیوم است که باسلولهای بدن کاملاً سازگار می باشد. و به عنوان جایگزین ثابت و دائمی به جای دندان از دست رفته، توسط دندانپزشک در داخل استخوان فک قرار گرفته. و قسمت تاج و روکش دندان ساخته شده، بر روی آن قرار می گیرد.

افرادی که یک یا تعدادی از دندان ها ی خود ر ا از دست داده اند. و یا بی دندانی کامل دارند، با استفاده از ایمپلنت می توانند زیبایی لبخند وتوانایی جویدن طبیعی خود را بازیابند.
سن کاشت در خانم ها بعد از 15 سالگی و در آقایان بعد از 18 سالگی می باشد.

مزایای ایمپلنت:

برخلاف دندان مصنوعی هیچ گونه حرکتی نداشته ودچار پوسیدگی نمی شود. پایه ای ایمپلنت همانند ریشه ی دندان طبیعی داخل استخوان قرار می گیرد وبنابراین تحلیل استخوان در طولانی مدت دیده نمی شود. استخو ان فک کاملاً محفوظ از تحلیل خواهد بود وفرم صورت دچار دگرگونی وتغییر نخواهد شد.

در صورت رعایت کامل بهداشت ، این دندان ها دائمی خواهند بود . مقاومت بالا ، زیبایی فوق العاده، بازگرداندن توانایی جویدن طبیعی از اصلی ترین مزایای ایمپلنت می باشد. با توجه به میزان موقفیت بیش از 95% دندان های کاشته شده در 20 سال گذشته و بیش از 50 سال پیشینه و سوابق تحقیقات کلینیکی، ایمپلنت های دندانی بهرین گزینه برای رفع مشکل بی دندانی می باشد.

داشتن دندان های سالم قسمت مهمی از شخصیت و زندگی شما را تشکیل می دهد، وقتی شما دندانی را از دست می دهید، به همان اندازه از راحتی زندگی فاصله می گیرید.

ایمپلنت دندانی ضمن سادگی و راحتی روش کار، لبخندی زیبا و راحتی جویدن را به شما هدیه می دهد.

چه کسانی کاندید درمان ایمپلنت هستند؟

 

افرادی که به هر علتی دندان خود را از دست داده باشند کاندید درمان ایمپلنت هستند. درمان ایمپلنت از جایگزینی یک دندان تا بازسازی همه دندان ها را در بر می گیرد. در مواردی که فقط یک دندان از دست رفته باشد می توان دندان از دست رفته را بدون نیاز به تراش دندان های مجاور به عنوان پایه، با قرار دادن یک ایمپلنت جایگزین کرد.

ولی اگر تعداد دندان های کشیده شده زیاد باشد. با قرار دادن چند ایمپلنت در فک و استفاده از آنها به عنوان پایه، می توان پروتزی متکی بر ایمپلنت جهت جایگزینی دندان های از دست رفته ساخت.

 

یکی از موارد دیگر کاربرد ایمپلنت در بیمارانی است که سالها است دندان های خود را از دست داده اند. و از دندان های مصنوعی استفاده می کنند. این بیماران دندان های مصنوعی (به خصوص در فک پایین به مرور زمان در اثر تحلیل استخوان لق می شوند. در این موارد می توان با قرار دادن حداقل دو ایمپلنت در فک پایین پروتز مصنوعی بیمار را با کمترین هزینه با ثبات تر و محکم تر کرد.

روند درمان ایمپلنت چگونه است؟

قبل از شروع درمان ایمپلنت، اغلب یک رادیوگرافی مخصوص (CBCT)، از استخوان ناحیه مورد نظر در فک تهیه می گردد تا تعداد و قطر ایمپلنت ها و همچنین نیاز یا عدم نیاز به پیوند استخوان مشخص شود. ایمپلنت طی یک عمل جراحی که معمولاً در داخل مطب دندانپزشکی و ب ابی حسی موضعی انجام می شود در داخل استخوان فک قرار می گیرد. طول مدت جراحی معمولاً از نیم ساعت تا دو ساعت متغیر است و بستگی به تعداد ایمپلنت ها و شرایط فک دارد.


اگر به دنبال دندانپزشک خوب در شهر اصفهان برای انجام خدمات ایمپلنت هستید، خانم دکتر ندا مکانیک خدمات ایمپلنت دندان را با تجربه و تخصص بالا برای شما انجام می دهند، پس پیشنهاد ما به شما برای انتخاب دندانپزشک خوب ایمپلنت دندان اصفهان خانم دکتر ندا مکانیک می باشد،

برای آشنایی بیشتر و اطلاع از آدرس و ساعات کاری مطب لطفا کلیک کنید.

۱۲ Thoughts to “ایمپلنت دندان اصفهان”

 1. roya

  سلام ممنونم از خانم دکتر ندا مکانیک . کار ایمپلنت شان برای من خوب بود راضی هستم و موردی هم برایم پیش نیامد

  1. با سلام و تشکر از اعتماد شما

 2. دندانپزشک خوبی هستند من و مادرم که برای ایمپلنت پیششون رفیم همیشه دعاگوشون هستیم

  1. با سلام و تشکر از شما

 3. دکتر مکانیک خیلی خوب و عالی برام کاشت ایمپلنت دندان داشتند الان دیگه یک سالی گذشته و مشکلی نداشتم و برای کاشت دندان دیگه پیششون باز معاینه شدم

  1. با سلام و تشکر از اعتماد شما، رضایت شما باعث افتخار ماست

 4. پیش دکتر مکانیک ارتودنسی داشتم خیلی بهم نکته های خوبی برای مراقبت از ارتودنسی ها گفتند . دوره خوبی بود و الان که نتیجه کار میبینم خوشحالم که به تجویزشون گوش دادم و ارتودنسی انجام دادم

  1. با سلام و تشکر از اعتماد شما، رضایت شما باعث افتخار ماست

 5. پیش خانم دکتر مکانیک در اصفهان ایمپلنت کرده ام و بهترین نتیجه را گرفتم بهترین مواد به کار می برند . مهمتر از همه اینکه بعد از جراحی مشکل عفونت دندان نداشتم . بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان

  1. با سلام و تشکر از شما. آرزوی سلامتی برای همه مراجعین گرامی داریم.

 6. از بیماران قدیمیشون هستم وکاملاراضی هستم نه تنهاخودم حتی خانوادم ودوستانمم که معرفی کردم راضی هستن از عصب کشی و ترمیم دندان تا کاشت ایمپلنت دندان

  1. با سلام و سپاس از نظر شما

Leave a Comment