ایمپلنت کره ای CIS | بهترین ایمپلنت اصفهان

ایمپلنت کره ای CIS و کاربرد های آن

در مطلب امروز از سایت دکتر ندا مکانیک متخصص ایمپلنت اصفهان قصد داریم به بررسی ایمپلنت کره ای CIS  بپردازیم. با ما همراه باشید. به طور تقریبی هم اکنون بیش از 600 کمپانی سازنده ایمپلنت دندان در سراسر دنیا وجود دارد که هر کدام مدل های مختلفی از ایمپلنت را تولید و عرضه می کنند. این تنوع زیاد انتخاب بهترین ایمپلنت دندان را برای همه حتی دندانپزشکان سخت خواهد کرد.

ورود ایمپلنت با گارانتی به دنیای دندانپزشکی بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته بوده به کشور ایران نیز راه پیدا کرده است. ایمپلنت کره‌ای در این میان بازار رقابت را دست گرفته و با عرضه انواع مدل های آن برای هر بیماری قابل کاشت است.

ایمپلنت کره ای cis جزو برندهای معروف است که دارای کیفیت بسیار بالا بوده و توانسته توجه زیادی از بیماران حتی پزشکان را به خود جلب کند.

معرفی انواع ایمپلنت کره ای

انواع ایمپلنت های کره ای به شرح زیر تقسیم می شوند:

  • ایمپلنت snu کره ای
  • ایمپلنت Sewon medix
  • ایمپلنت cis
  • Biotem
  • Megagen
  • Osstem

در میان تمامی این برند های کره ای ایمپلنت، cis محبوب ترین برند کره ای در ایران است زیرا با وجود هزینه مقرون به صرفه و مناسب، از دوام و ماندگاری خوبی برخوردار است و درصد موفقیت آن بسیار بالا است.

ایمپلنت ژاپنی | بهترین ایمپلنت اصفهان

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

مزایای استفاده از ایمپلنت کره ای

اولین گزینه از مزایای ایمپلنت دندان کره ای را می توان به قیمت به صرفه آن اختصاص داد. قیمت مقرون به صرفه این برند باعث شده است که افراد زیادی علاقه خود را به کاشت ایمپلنت دندان کره ای cis نشان دهند.

فراوانی ایمپلنت کره‌ای در بازار قطعات دندانپزشکی از دیگر مزیت های این برند است. ایمپلنت دندان کره ای cmi راحتی غذا خوردن، صحبت کردن را برای بیمار به ارمغان می آورد. شکل و ظاهر برند cis به نحوی است ظاهری همانند دندان طبیعی در صورت بیمار ایجاد می کند.

ایمپلنت کره‌ای همانند ایمپلنت آمریکایی به دلیل داشتن لایه محافظ از تحلیل لثه جلوگیری می کند و علاوه برآن از آسیب رسیدن به دندان های مجاور پیشگیری می کند.

دوام ایمپلنت کره ای چقدر است؟

ایمپلنت کره ای بسته به نوع برند، کیفیت و قیمت دارای مقاومت و دوام متفاوتی هستند. اما با اینحال هر کدام از برندهای ایمپلنت کره‌ای دارای ضمانت هستند و کیفیت آن را تضمین می کنند. شاید این نوع از برندهای کره ایی از لحاظ دوام با ایمپلنت سوئیسی و یا آمریکایی قابل مقایسه نباشد، اما نسبت به کاربرد و قیمتی که دارند دارای دوام و ماندگاری خوبی هستند.

از این نکته هم نباید غافل شد که دوام و ماندگاری ایمپلنت بسته به مراقبت های پس از کاشت ایمپلنت بستگی دارد. استفاده از مسواک مخصوص، نخ دندان و دهانشویه که دندانپزشک معرفی می کند می توان دوام و طول عمر ایمپلنت کره ای cis را افزایش داد.

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان در دکتر آف


بیشتر بخوانیم:

عکس cbct برای ایمپلنت

ایمپلنت زاویه دار

ایمپلنت آلمانی آلفادنت چیست؟

Leave a Comment