بهترین دندانپزشک اصفهان  معجزه ای به نام ایمپلنت

کاشت دندان یا ایمپلنت دندانی

آیا می دانید که کاشت دندان یا Implant  ( ایمپلنت ) بهترین انتخاب برای جایگزینی دندان های از دست رفته است ؟

شاید برای بسیاری از ما حتی تصور عارضه ای به نام بی دندانی سخت باشد ولی متاسفانه به دلایل زیادی این احتمال وجود دارد که یک یا چند دندان خود را از دست بدهیم .
تا چند دهه پیش اگر چنین اتفاقی می افتاد هیچ راهی به جز استفاده از دندان های مصنوعی با آن هیبت خاصش نبود ولی هم اکنون خوشبختانه ایمپلنت ها می تواند مفهوم بی دندانی را بی معنی کند .

دانش ایمپلنتولوژی نتیجه پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیاست .  خوشبختانه قرار دادن ایمپلنت در فک ، ساده است و ناراحتی خاصی در بر ندارد و تا سالها می توانند نقش دندان واقعی را ایفا نماید .

ایمپلنت چیست ؟

ایمپلنت یک نوع پایه فلزی خاص از جنس تیتانیوم ات که با سلول های بدن کاملا سازگار می باشد و به عنوان جایگزین ثابت و دائمی به جای دندان از دست رفته ، توسط ندانپزشک در داخل استخوان های فک قرار می گیرد و قسمت تاج و روکش دندان ساخته شده بر روی آن قرار می گیرد .
افرادی که یک یا تعدادی از دندان های خود را از دست داده اند و یا بی دندانی کامل دارند ، با استفاده از ایمپلنت می توانند زیبایی لبخند و توانایی جویدن طبیعی خود را بازیابند .
سن کاشت ایمپلنت در خانم ها بعد از ۱۵ سالگی و در آقایان پس از ۱۸ سالگی می باشد ‌.

"<yoastmark

مزایای کاشت دندان

کاشت دندان بر خلاف دندان مصنوعی هیچ گونه حرکتی نداشته و دچار پوسیدگی نمی شود . پایه ایمپلنت همانند ریشه دندان طبیعی داخل استخوان قرار می گیرد و بنابراین تحلیل استخوانی در طولانی مدت دیده نمی شود . استخوان فک کاملا محفوظ از تحلیل خواهد بود و فرم صورت دچار دگرگونی و تغییر نخواهد شد .
در صورت رعایت کامل بهداشت ، این دندان های دائمی ( Lifetime ) خواهند بود . مقاومت بالا ، زیبایی فوق العاده ، بازگرداندن توانایی جویدن طبیعی از اصلی ترین مزایای ایمپلنت می باشد .

با توجخ به میزان موفقیت بیش از ۹۵ ٪ دندان های کاشته در ۲۰ سال گذشته و بیش از ۵۰ سال پیشینه و سوابق تحقیقات کلینیکی ، ایمپلنت های دندانی بهترین گزینه برای رفع مشکلات بی دندانی می باشد .
داشتن دندان های سالم قسمت مهمی از شخصیت و زندگی شما را تشکیل می دهد ، وقتی شما دندانی را از دست می دهید ، به همان اندازه از راحتی زندگی فاصله می گیرید .
ایمپلنت های دندانی ضمن سادگی و راحتی دوش کار و هزینه کم ، لبخندی زیبا و راحتی جویدن را به شما هدیه می دهد .


بیشتر بدانید : کاشت دندان بعداز کشیدن دندان