بررسی انواع برندهای ایمپلنت آمریکایی | بهترین دندانپزشک اصفهان

آشنایی با انواع برندهای ایمپلنت آمریکایی

با توجه به قدمت زیاد فعالیت شرکت ها و برندهای آمریکایی، ما امروزه برندهای زیادی از ایمپلنت آمریکایی را در بازار مشاهده می‌کنیم. که البته هر کدام دارای ویژگی ها و ساختار ویژه خود هستند. در ادامه این مطلب سایت دکتر ندا مکانیک متخصص دندانپزشک اصفهان به مطالعه و بررسی انواع برندهای ایمپلنت آمریکایی خواهیم پرداخت.

ایمپلنت آمریکایی آسترا تک

این برند که نام جدیدی برای خود انتخاب کرده و به (دنتس پلای سیرونا) تغییر نام داده است. دارای یک شعار واحد و بسیار مشهور است که می‌گوید ( با هر مشکلی که مواجه شوید. آسترا برای شما راه حلی دارد). همین شعار و طراحی بسیار دقیق و زیبای این برند باعث شد که همین اتفاق نیز محقق شود و ایمپلنت آمریکایی آسترا تک در دشوارترین شرایط به کمک جراحان و بیماران می آید. از دلایل کاربرد این ایمپلنت در سخت ترین شرایط این است که این ایمپلنت با کیفیت بالای خود می‌تواند به راحتی در فک بیمارانی که از کمبود تراکم استخوان خود رنج میبرند. قرار گیرد و این مشکل را حل نماید. دیگر دلایل محبوبیت این برند و شناخته شدن آن توسط همه جراحان دندانپزشک این است که میتوان از انواع این ایمپلنت آمریکایی در اصلاح طرح لبخند دیجیتال مانند CAD /CAM استفاده کرد.

از دلایل موفقیت زیاد ایمپلنت آمریکایی آسترا تک، علاوه بر ماندگاری و تنوع محصولات آن و همچنین دوام بالای این ایمپلنت ها می‌توان به مورد دیگری نیز اشاره کرد. توجه به پیشنهادات و انتقادات توسط این شرکت است و طراحان آن بسیار بروی طراحی دقیق و ظریف این ایمپلنت‌ها، تمرکز دارند و همین دقت و توجه به نیاز های افرادی که از این نوع برند برای ایمپلنت خود استفاده کرده اند. باعث پیشرفت زیاد و موفقیت بالای این برند آمریکایی شده است.

مطلب پیشنهادی : شناسایی و رفع عوامل ایجاد کننده بوی بد دهان

ایمپلنت آمریکایی اینترالاک

این شرکت با به کار بردن مواد خاصی در ایمپلنت‌های خود باعث شده تا به عنوان یکی از مشهورترین برندهای آمریکایی در ساخت ایمپلنت تبدیل گردد. به کار بردن ذرات نانو، کلسیم و فسفات و همچنین لایه اکسید ضخیم در فیکسچرهای آن باعث شده است تا جنس این نوع ایمپلنت بسیار خاص و ویژه باشد و بتواند مدت درمان و بهبود افراد را بعد از کاشت ایمپلنت به حداقل خود برساند در میان تمامی برندهای دیگر یک نوع برند خاص تلقی گردد.

ایمپلنت آمریکایی زیمر بیومت

در ابتدا این شرکت زیمر که در سال 1927 به عنوان یک تولید کننده ایمپلنت آمریکایی شناخته شده بود. کار خود را به تنهایی آغاز کرد و تنوع بالایی در محصولات خود داشته و طراحی این ایمپلنت آمریکایی نیز بسیار خلاقانه بود و از طرفی به دلیل توجه طراحان این شرکت به نیاز مشتریان بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این شرکت خود به تنهایی یکی از بهترین تولید کنندگان ایمپلنت آمریکایی بود که در سال 2005 با شرکت بیومت ادغام شد. و تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان ایمپلنت آمریکایی در سراسر جهان شد. ایمپلنت آمریکایی زیمر بیومت در کنار، کیفیت بالا و همچنین تنوع محصولات و برطرف کردن نیاز جراحان، بسیار مقرون به صرفه است. در میان تنوع بالا محصولات زیمر بیومت، مدل T3 زیبا بوده و نتایج بسیار خوبی بعد از کاشت برای شما به همراه خواهد داشت.

دکتر ندا مکانیک را در اینستاگرام دنبال کنید

از دیگر ویژگی هایی که باعث بالا بودن کیفیت محصولات این شرکت می شود. تنوع زیاد ابانمنت های آن است که به گونه ای طراحی شده که با هر نوع تاج دندانی ست می‌شود. از دیگر محصولات این شرکت می‌توان به Biomet 3i اشاره کرد.

ساختار میکرو این نوع از محصولات شرکت زیمر بیومت، باعث شده بسیار با دهان و دندان ها سازگار باشد و به سرعت جوش خورد و همچنین استحکام و دوام این نوع از ایمپلنت باعث شناخته شدن گسترده آن شده است. شهرت و محبوبیت این نوع از ایمپلنت ‌های ساخت شرکت زیمر بیومت به حدی است که جراحان از این برند به نام 3i یاد کرده، به گونه ای که تصور می‌شود این نام دارای شرکتی جدا و مستقل از زیمر بیومت است. این مدل از ایمپلنت، دارای دو مدل Nano Tite و Osseo Tite است که هر کدام از این دو مدل دارای ویژگی خاص خود است.

Nano Tite

فیکسچر این نوع دارای ساختاری نانو است که باعث می‌شود جراحان بتوانند از این نوع در ایمپلنت کردن دندان های ریز نیز، بسیار راحت عمل کنند.

Osseo Tite

این نوع دارای استحکام زیاد است و به گونه ای طراحی شده است که از بروز هر گونه عفونتی در فک بعد از ایمپلنت، جلوگیری مینماید.

OSSEAN:

این مدل ایمپلنت از برند اینترالاک عملکرد فوق العاده ای در کوتاه کردن مدت زمان بهبودی دارد. این برند معتقد است که کم بودن زمان بهبودی نشان دهنده موفقیت آمیز بودن این جراحی است. به همین دلیل فرمولاسیون خاصی برای محصولات خود دارد که توانسته است این زمان را به مدت یک هفته کاهش دهد. این سرعت بهبودی می ‌تواند در افزایش طول عمر ایمپلنت‌ ها بسیار تاثیرات مثبتی را بگذارد و از به لحاظ ظاهری نیز ثابت بماند. به دلیل بکار برده شدن فسفات و کلسیم در ساختار فیکسچر، این نوع فیکسچرها بسیار سریع با استخوان جوش می‌خورند. همچنین ساختار فیکسچر آن به صورت نانومتریک ارزیابی میگردد. مهندسی و طراحی این برند در پایه ایمپلنت‌های خود به نحوی است که رشد استئوبلاست ها در همان مراحل ابتدایی اسئو اینتگریشن، بسیار سریع است.

بهترین دندانپزشک اصفهان در دکتر آف


بیشتر بخوانیم:

بررسی مزایا و معایب انجام ارتودنسی دیمون

همه چیز در مورد لمینت متحرک دندان

پرطرفدارترین راه های دندانپزشکی سفید کردن دندان

 

 

Leave a Comment