بهترین دندانپزشک اصفهان بیلیچینگ اصفهان

بهترین راه برای سفیدی دندان، بیلیچینگ!

دندان های سفید و مربت، یکی از مهم ترین ویژگی ها برای داشتن چهره ای جذاب تراست. به همین دلیل خیلی از افراد روش بیلیچینگ را انجام می دهند. با کمک روش بیلیچینگ می توان دندان ها را سفید تر از حد معمول کرد. در این روش با کمک نور و مواد خاص غیر مضر دندان ها را سفید می کنند که البته یکی از جدید ترین و موثرترین این روش ها بهره گیری از نور پلاسما آرک است. بااین حال شما می توانید بدون درد رنگ دندان های خود را چند درجه ای سفیدتر کنید.

بیلیچینگ برای کسی محدودیت ندارد؟

استفاده از این روش برای اغلب افراد بلا مانع است. اما برای افراد باردار و شیرده و کسانی که سنشان زیر 14 سال است توصیه می شود از این روش استفاده نکنند. در غیر این صورت همه افراد می توانند از مزیت این روش بهرمند شوند.

کدام روش برای سفید کردن دندان ها بهترین روش است؟

 شاید برای خیلی از افراد سوال باشد که بین روش های موجود ( بیلیچینگ، لامینیت و لامینیت) کدام یک برای سفید کردن دندان ها مناسب تر هستند. اگر دندانی از نظر نظم و ترتیب مشکلی نداشته باشد و شخص فقط قصد این را داشته باشد که دندان هایش سفیدتر شود، بهترین روش برای این کار بیلیچینگ است چرا که کم صدمه ترین روش درمانی بدرنگی، بلیچینگ است و به مینای دندان آسیب وارد نمی شودسیب وا. چرا که با کمترین عوارض و بدون درد می توانید دندان های سفیدی داشته باشید.

در چند جلسه با بیلیچینگ می توانیم دندان های سفیدی داشته باشیم؟

بیلیچینگ به دو روش انجام می شود. یکی بیلیچینگ در مطب و بیلیچینگ در منزل است.

بیلیچینگ در مطب:

 افرادی که می خواهند زودتر به نتیجه برسند بهتر است از روش بیلیچینگ در مطب استفاده کنند. به علاوه این روش هزینه اش از بیلیچینگ در منزل بیشتر است.  در این روش پس از تمیز کردن دندان ها، لثه توسط محافظ های مخصوص پوشانده می شود، سپس دندانپزشک با زدن ژل دی اکسید کربن روی دندان (این ژل برخلاف سایر مواد سفیدکننده اثر سوء بر دندان ندارد) لیزر به آن می تاباند. لیزر در زمان بسیار کم آن را اکسید کرده و دندان ها را سفید می کند. در این روش از ۳ نوع لیزر CO ۲، آرگون و دیود استفاده می شود که لیزر دیود از سرعت بیشتری برای سفید کردن برخوردار است.

بیلیچینگ در منزل:

در این روش دندان پزشک یک تری مخصوص پلاستیکی بر روی مدل دندانهای شخص ساخته وژل‌های بلیچینگ را در اختیار بیمار قرار می‌دهد.بیمار هر روز چند ساعت ژل‌ها را بر روی تری قرار داده و آن را در دهان بر روی دندان‌ها می گذارد.پس از گذشت چند هفته دندانها به سفیدی مورد نظر می‌رسند.

آیا با جرمگیری دندان ها سفید می شود؟

 خیلی از افراد به اشتباه فکر می کنند که جرمگیری، در سفید کردن دندان ها نقش زیادی دارد، در صورتی که این گونه نیست. در حقیقت جرمگیری، برداشتن جرم های چسبیده به سطوح خارجی دندان هاست که توسط اعمال فشار به روی جرمها انجام می شود و رنگ دندان از آنچه که هست روشن تر نمی شود. همچنین جرمگیری باید هر شش ماه یک بار انجام شود و اگر انجام نشود ممکن است برای دندان ها مشکل ساز شود و در نهایت منجر به تحلیل لثه ها شود.

طول عمر سفیدی دندان ها با بیلیچینگ چقدر است؟

بین 2 تا 3 سال ممکن است این سفیدی طول عمر داشته باشد. با این حال این مورد بستگی به مراقبت های خود شخص دارد.

نکته!

پس از انجام این عمل تا ۴۸ ساعت مصرف مواد غذایی رنگ رنگ زا مانند نوشابه های رنگی، شکلات، سس قرمز، چای، قهوه، تنباکو و کشیدن سیگار را بطور کلی قطع نمایید.

ارائه خدمات تخصصی بیلیچینگ (سفید کردن دندان) توسط خانم دکتر ندا مکانیک دندانپزشک اطفال و زیبایی اصفهان 
برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری مطب خانم دکتر به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

۴ Thoughts to “بیلیچینگ اصفهان”

  1. توی مطب دکتر مکانیک درمان بلیچینگ داشتند خیلی خوب بود برای من چون دندان هام هم دچار حساسیت نشده

    1. با سلام و تشکر از اعتماد شما، رضایت شما باعث افتخار ماست

  2. لکه ها و جرم روی دندان های من با بلیچینگ دکتر مکانیک برطرف و درمان شد

    1. با سلام و تشکر از اعتماد شما، با آرزوی سلامتی

Leave a Comment