ترمیم تغییر رنگ دندان | بهترین دندانپزشک اصفهان

ترمیم تغییر رنگ دندان

مراجعه کننده عزیزمون که در مرکز دیگری پوسیدگی دندانشون رو درمان کرده بودند و با تغییر رنگ و تیرگی دندان مواجه شده بودند که به ما مراجعه کردند و در اینجا این تغییر رنگ ترمیم شد.
ترمیم تغییر رنگ دندان | بهترین دندانپزشک اصفهان

پرطرفدارترین رنگ کامپوزیت دندان چیست و کدام را انتخاب کنیم؟

همانطور که پیش از این اشاره کردیم؛ سه طیف رنگی A1، B1 و A3 ، در حال حاضر بهترین رنگ کامپوزیت دندان هستند که برای سلبریتی ها و افراد مشهور مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما طیف های دیگری نیز برای رزین های کامپوزیت تولید شده و به بازار عرضه شده اند که کاربرد های خاص خودشان را دارند. از این میان برای آشنایی بیشتر شما به چند مورد اشاره می کنیم:

 سایه رنگ XL از برند Kerr

طیف رنگ کامپوزیت XL که توسط شرکت Kerr آمریکا به عنوان یکی از مشهورترین سازندگان کامپوزیت‌دندان ارائه می‌شود نیز جزو سایه های رنگ متداول مورد استفاده توسط بیماران است که البته جزو طیف های سفید به حساب نمی آید اما این رنگ کامپوزیت کاملا طبیعی به نظر می رسد و کیفیت و مقاومت بالایی دارد. چون این طیف رنگ کامپوزیت دندان به راحتی با سایر دندانهای طبیعی اکثر بیماران مطابقت دارد؛ استفاده از آن گسترش پیدا کرده است.

 سایه رنگ BW از برند شفو

سایه رنگ BW از برند شفو که جزو برندهای معتبر کامپوزیت‌ دندان ژاپنی است؛ سفید ترین رنگ و در اصطلاح همان لبخند هالیوودی ارائه شده توسط این برند می باشد. رزین های کامپوزیت شفو با سایه رنگ BW درخشندگی فوق العاده ای دارند و از لحاظ فیزیکی خصوصیات و کیفیت مرغوبی را دارا می باشند و به علت مقاوم بودن در برابر سایش، چسبندگی مناسب و سازگاری با بافت دهان و دندان، رزین های کامپوزیت مارک شفو در مطب‌های دندانپزشکی اکثر کلینیک های درمانی زیبایی برای اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار میگیرد.

 

جهان به اعتبار خنده تو زیباست.

📋 دکتر ندا میکانیک
دندانپزشک اطفال، ایمپلنت زیبایی

🏨اصفهان، توحید میانی، جنب بانک سامان، طبقه فوقانی داروخانه دکتر منوچهری، ساختمان نور، طبقه دوم، واحد چهارم

☎️۰۳۱۳۶۲۶۶۵۷۰
📱۰۹۳۸۳۸۶۷۹۹۷
🆔️ @doctormikanik

📅 دریافت کارت ویزیتالکترونیکی با ارسال عبارت:
دکتر ندا مکانیک یا dr_nm به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۸۵۹۰

بهترین دندانپزشک اصفهان | اینستاگرام دکتر ندا مکانیک

بیشتر بخوانیم:

بیماری های دهان و دندان بزرگسالان و کودکان

علل لکه سفید روی دندان کودکان

نحوه انجام عصب کشی دندان

Leave a Comment