نکات مهم در جرم گیری دندان و ارتودنسی | بهترین دندانپزشک اصفهان - بهترین ایمپلنت اصفهان - بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان - بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

جرم گیری دندان در ارتودنسی

برای از بین بردن جرم دندان در دوره درمان ارتودنسی بوده و عملی کاملا تخصصی می‌باشد.

جرم گیری دندان در ارتودنسی و به عبارتی دیگر جرمگیری دندان حین ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی یا ارتودنتیست انجام می‌شود. که برای جلوگیری از پوسیدگی دندان و آسیب به لثه‌ها در اثر نشستن پلاک و جرم بر روی دندان است.

عمل جرم گیری دندان در ارتودنسی

جرمگیری دندان در ارتودنسی در دوره‌های مراجعه به پزشک در دوره درمان ارتودنسی می‌باشد. ارتودنتیست با مشاهده وضعیت دندان‌های بیمار و برای جلوگیری از آسیب رساندن جرم و پلاکت به ساختار دندان و لثه، جرمگیری دندان در حین ارتودنسی را تجویز می‌کند. در حالت کلی جرمگیری دندان در ارتودنسی شاخه‌ی مهمی از جرمگیری دندان است که با تشخیص متخصص ارتودنسی صورت می‌گیرد.

"</p

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

تمیز و سالم بودن دندان‌ها در حین اجرای ارتودنسی بر روی دندان به واسطه انجام عمل جرمگیری دندان در ارتودنسی امکان پذیر خواهد بود. سلامت دندان‌ها و لثه بر روی کیفیت و نتیجه نهایی ارتودنسی تاثیر بسزایی دارد، بنابراین انجام جرمگیری دندان در ارتونسی را با هدف بهتر انجام شدن پروسه درمانی دندان‌ها جدی بگیرید.

 


مطالب پیشنهادی:

نکات تغذیه ای بعد از جرم گیری دندان

آشنایی با انواع جرم گیری دندان

تاثیر جرمگیری بر مینای دندان

Leave a Comment