درمان دندان درد سینوسی | بهترین ایمپلنت اصفهان

درمان دندان درد سینوسی

درمان دندان درد سینوسی:راهکارهای غیرپزشکی و مقرون‌ به‌ صرفه تری نیز وجود دارند که می‌ توانید قبل از مراجعه به پزشک امتحان کنید:

خانم دکتر ندا میکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان دارای مدرک دانشگاهی ایمپلنت I‌TI و ایمپلنت SIC از سوییس با بهترین و بروزترین دستگاه های دندانپزشکی در خدمت شما عزیزان است.درصورت بروز هرگونه مشکل در خصوص دهان و دندان خود و کودکانتان می‌توانید به مطب مراجعه و یا جهت اطلاع از نحوه‌ی نوبت دهی تماس حاصل فرمایید.

 

خواب

اگر عفونت سینوسی شما به دلیل سرماخوردگی است، بدن تان برای ترمیم خود به استراحت نیاز شدیدی دارد. توصیه می‌ کنیم که در هنگام خواب سرتان را روی بالشتی مرتفع بگذارید تا از تجمع مخاط در حفره‌ های سینوسی جلوگیری شود.

آب ‌رسانی

برای آب ‌رسانی به سینوس ها، سعی کنید آب و مایعات بدون قند زیادی بنوشید. به یاد داشته باشید که خوردن نوشیدنی‌ های کافئین دار مانند قهوه چندان مناسب نیست.

بخور

تنفس بخار می‌ تواند باعث باز شدن مجاری بینی و تخلیه مخاط شود. گرفتن دوش آب گرم و نوشیدن چای بدون کافئین نیز بسیار به شما کمک خواهد کرد.

کمپرس آب گرم

برای تسکین درد می‌ توانید از کمپرس آب گرم بر روی صورت تان استفاده کنید.

شست‌ و شو با آب‌ نمک

داخل ‌بینی را با آب‌ نمک شست‌ و شو دهید. برای این کار، بهتر است از آب مقطر استفاده کنید، اما اگر در دسترس نیست، مقداری آب را در کتری جوشانده، بعد از خنک شدن مقدار کمی نمک در آن حل کنید و این محلول را به داخل بینی و سینوس ها هدایت کنید. درست است که ممکن است قدری سوزش در انتهای بینی احساس کنید، اما این محلول برای ضدعفونی شدن مجاری سینوسی بسیار عالی عمل می‌ کند.

تغییر رژیم غذایی

از خوردن غذاهای تند و پرادویه اجتناب کنید، چرا که این مواد می‌ توانند باعث رقیق شدن مخاط شوند.


جهت مشاهده‌ی صفحه‌ی اینستاگرام دکتر ندا میکانیک کلیک کنید.
برای مشاهده‌ی کلیپ های بیشتر در خصوص فعالیت دکتر ندا میکانیک به کانال آپارات ایشان مراجعه فرمایید.

مطالب بیشتر:

7 راه برای تقویت مینا دندان

مواد سازنده بریج دندان و انواع آن

آشنایی با 5 فایده از نخ دندان کشیدن

Leave a Comment