دلایل انجام جرم گیری دندان بعد از ارتودنسی | بهترین دندانپزشک اصفهان - بهترین ایمپلنت اصفهان - بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان - بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

دلایل انجام جرم گیری دندان بعد از ارتودنسی

جرم گیری دندان بعد از ارتودنسی

به دلیل قرار گرفتن براکت و دیگر تجهیزات ارتودنسی بر روی دندان رسیدگی به وضعیت دندان‌ها در دوره درمان ارتودنسی به نسبت گذشته سخت تر می‌باشد. بنابراین اصولا آثاری از پلاک و جرم بر روی دندان پس از پایان دوره ارتودنسی مشاهده می‌شود. بنابراین جرم گیری دندان بعد از ارتودنسی به بیماران در این شرایط پیشنهاد می‌شود.

جرم گیری دندان بعد از ارتودنسی برای دریافت نتیجه مطلوب از عمل ارتودنسی بر روی دندان‌ها در پایان دوره درمان صورت می‌گیرد. در واقع متخصص ارتودنسی بعد از برداشتن براکت ارتودنسی اقدام به جرم گیری دندان و یا سفید کردن و بلیچینگ دندان برای بیمار می‌کند.

دلایل انجام جرم گیری دندان بعد از ارتودنسی | بهترین دندانپزشک اصفهان - بهترین ایمپلنت اصفهان - بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان - بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

 

سفید کردن دندان‌ها بعد از ارتودنسی به یک دغدغه برای افراد در هنگام انجام ارتودنسی تبدیل شده است. با رعایت بهداشت در حین ارتودنسی و انجام جرم گیری دندان بعد از ارتودنسی به راحتی می‌توانید از شر لکه‌های زرد ناشی از تجمع پلاک‌ها بر روی دندان‌هایتان خلاص شوید.

در پایان درمان ارتودنسی ، متخصص ارتودنسی پس از برداشتن براکت و دیگر تجهیزات ارتودنسی از روی دندان‌ها آنها را پالیش و تمیز کرده که دندانها کاملا سفید می شوند. گاهی بین دندان ها تغییر رنگ مختصری مشاهده می‌شود که تنها با جرم گیری دندان بعد ارتودنسی رفع می‌شود.


مطالعه بیشتر:

نکات مراقبتی بعد از ارتودنسی دندان کودکان

جرم گیری دندان در ارتودنسی

Leave a Comment