دلیل محبوبیت ایمپلنت | بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

دلیل محبوبیت ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان مزیت های زیادی دارد که در ادامه این مطلب از سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان در خصوص آن ها به اختصار توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد و دلیل محبوبیت ایمپلنت را بررسی می کنیم.

سریع ترین روش برای جایگزین کردن

درصورتی که فکر می کنید روش های دیگر درمانی می تواند وقت گیر باشد. باید بدانید که ایمپلنت های دندانی معمولاً سریع ترین روش برای جایگزین کردن به حساب می آیند؛ البته زمانی که مشکل خاصی در استخوان فک شما و یا شرایط فیزیکی تان وجود نداشته باشد، خیلی زود می توانید آن را انجام دهید. در واقع پزشک شما بر اساس شرایط فیزیکی تان همه چیز را برنامه ریزی می کند و اگر در وضعیت عادی باشید ایمپلنت خیلی سریع تر از چیزی که فکر می کنید انجام خواهد شد.

طول عمر بالا

ایمپلنت بیمار را از درمان های پشت سرهم و انواع روش های دیگری که برای رفع مشکلات دهان و دندان وجود دارد بی نیاز می کند. از طرفی مزیت کلیدی آن این است که پس از اجرا نیازی به بازسازی و… ندارد. همین طور اگر بتوانید بهداشت دهان و دندان را به درستی رعایت کنید. تقریباً می توان گفت که چند دهه دندان های شما سالم می ماند و منطقاً این یک مزیت کلیدی و فوق العاده است.

معایب ایمپلنت با پانچ | بهترین ایمپلنت اصفهان

زیبایی لبخند

اگر مایل به انجام تغییرات و اعمال زیبایی روی دهان و دندان خود هستید، باید بدانید که از نظر پزشکان، ایمپلنت اولویت اول برای این کار به حساب می آید. با توجه به این که جای خالی دندان ها همیشه در دهان می تواند یک اتفاق آزاردهنده و ناخوشایند باشد، در نتیجه این یک مزیت فوق العاده مهم به حساب می آید.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

ثابت بودن ایمپلنت

در صورتی که از روش های دیگر مانند قالب گذاری و… استفاده کنید به هرحال احتمال این که دندان شما از روی لثه و داخل دهان خارج شود وجود دارد. ثابت بودن یک مزیت فوق العاده کلیدی برای ایمپلنت به حساب می آید و پس از انجام آن به هیچ عنوان امکان خارج کردن دندان ها از دهان خود را ندارید. البته این بیشتر یک مزیت به حساب می آید و به طبع شما نیازی به این کار هم پیدا نمی کنید.

در صورتی که در دیگر روش ها، همین مسئله جدا بودن دندان از لثه می تواند موجب بروز عفونت های دهانی و همین طور آسیب دیدگی های جدی شود.

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

ایمپلنت دندان پس از جراحی وستیبولوپلاستی

مواد معدنی مفید برای دندان

روش های تقویت دندان

۲ Thoughts to “دلیل محبوبیت ایمپلنت”

  1. دندان پوسیده داشتم که دیگه نمیشد نگهش داشت برای درمان و پر کردن جای خالیش درمان کاشت ایمپلنت از دکتر مکانیک گرفتم

    1. با تشکر از اعتماد شما، با آرزوی سلامتی

Leave a Comment