سن مناسب برای درمان بیرون‌زدگی فک | بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان | دکتر ندا مکانیک

بررسی سن مناسب برای درمان بیرون‌زدگی فک

اگر در همان اویل نوجوانی که این پدیده نمود پیدا می‌کند، برای درمان اقدام کنید؛ احتمال از بین رفتن آن بالاست. در این مطلب سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان سن مناسب برای درمان بیرون‌زدگی فک را مورد بررسی قرار می دهیم.

افراد نامناسب برای استفاده از کامپوزیت ونیر

تقریبا بیشتر افراد می توانند از کامپوزیت دندان برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده کنند. باید دانست که روشهای دندانپزشکی زیبایی مانند کامپوزیت دندان و لمینت دندان روی دندان هایی که اساسا سالم هستند کاربرد دارد. در واقع کامپوزیت و لمینت تنها برای برطرف نمودن مشکلات زیبایی دندان ها مانند رفع کجی دندان هاف فاصله ی بین دندان ها و… بکار می روند و در مورد مشکلات درمانی و عملکردی دندان ها نمی توانند کارایی داشته باشند.

به همین دلیل برای دریافت کامپوزیت و لمینت ابتدا متخصص دندانپزشکی زیبایی وضعیت دندان های شما را ارزیابی می کند و در صورتی مشکل اساسی دندان نداشته باشید این روشها را روی دندان های شما اعمال می کند. برای کسانی که مشکلات دندانپزشکی از قبیل ، بیماری لثه، کجی شدید دندان ها و… دارند ابتدا باید با روشهای دیگر دندانپزشکی این مشکلات برطرف شوند سپس برای زیبایی دندان ها از روشهای دندانپزشکی زیبایی کامپوزیت دندان و لمینت دندان استفاده شود.درمان جلو بودن فک با ونیر کامپوزیت | بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

بطور کلی افرادی که مشکلات زیر را داشته باشند. تا زمان برطرف نمودن مشکل، نمی توانند کاندید خوبی برای دریافت کامپوزیت دندان و لمینت دندان باشند.

  • افرادی که عادت‌هایی مثل دندان قروچه کردن دارند.
  • افرادی که سایش شدید دندانی دارند.
  • افراد با بهم‌ریختگی دندانی شدید.
  • کسانی که بیماری لثه فعال دارند.
  • افراد با بهداشت دهانی بسیار پایین.

 

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

همچنین افرادی که دندان هایشان برجستگی بیشتری دارند بهتر است به جای کامپوزیت دندان از لمینت سرامیکی برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده کنند. ضخامت لمینت دندان سرامیکی بسیار جزئی است و بنابراین برای افرادی با دندان های برجسته مناسب تر است.

برای اینکه بدانید که آیا می توانید کامپوزیت ونیر دریافت کنید یا نه، ابتدا باید مشخص کنید که شما با دریافت کامپوزیت دندان کدام مشکل زیبایی دندان خود را می خواهید برطرف نمایید. سپس با یک متخصص دندانپزشکی زیبایی مشورت کنید تا وی ضمن ارزیابی وضعیت دهان و دهان شماف راهنمایی لازم و نیز سایر گزینه های موجود را برای شما تشریح کند.

بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

انجام کامپوزیت دندان در افراد مسن

مقایسه کامپوزیت‌ دندان سارمکو با کاریزما و IPS

درمان جلو بودن فک با ونیر کامپوزیت

Leave a Comment