شیر و پوسیدگی دندان | بهترین ایمپلنت اصفهان

ارتباط مصرف شیر و پوسیدگی دندان

مصرف شیر در کودکان و برای دندان های شیری که به به صورت موقتی رشد می کنند تا اندازه ای مضر است! در چه صورت؟ وقتی کودت به صورت دائم شیر مصرف کند می تواند برای دندان های شیری مضر باشد و در سنین بالاتر با مصرف بیش از اندازه نوشیدنی ها از جمله شیر طبیعی، شیر خشک، آبمیوه و نوشابه، که هر یک حاوی درصدی مواد قندی هستند، باعث پوسیدگی دندان می شوند.در ادامه این مطلب از سایت دکتر ندا مکانیک دندانپزشک زیبایی اصفهان به بررسی ارتباط مصرف شیر و پوسیدگی دندان می پردازیم.

شاید بگویید این دندان ها موقت هستند! اما اگر زود خراب شوند. باعث درد دندان، مشکلات جویدن و آشامیدن و همچنین تاثیر منفی بر ظاهر کودکان دارد و حتی در موارد شدید می تواند بر لثه و رشد نامناسب دندان های اصلی و ایجاد برخی مال اکلوژن های دندانی نیز تاثیراتی بگذارد.

مطلب پیشنهادی : مراحل ارتودنسی دیمون چیست؟

عادت ها فوق، از موارد شایع در بین مردم هستند و در صورت رعایت آنها، سلامت دندان های خود را برای مدت زمان خیلی بیشتر حفظ خواهید کرد. پیشنهاد می کنیم. علاوه بر رعایت موارد فوق، با رعایت بهداشت دهان و دندان خود نیز تا حد امکان رعایت کنید تا همیشه دندان هایی سالم و زیبا داشته باشید.

پوسیدگی زود هنگام به دلیل لمینت دندان‌ها | بهترین دندانپزشک اصفهان

اهمیت چکاپ دندان ها در چیست؟

به صورت خلاصه، چکاپ دندان پزشکی، شما را از خطرات زیر دور می کند:

  • پوسیدگی دندان
  • عفونت دهان و دندان
  • گسترش بوی بد دهان
  • برخی بیماری ها و سزطان های دهانی

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

یکی از فاکتورهای زیبایی، داشتن دندان هایی سالم و زیباست. پس لازم است که مراقبت های لازم از آن ها به عمل آید. یکی از اقداماتی که لازم است انجام شود. تا دندان ها در معرض خطر انواع آسیب های دندانی قرار نگیرند، چکاپ های دوره ای است. یک تصور غلط در اذهان وجود دارد که دندان ها تا زمانی که ظاهر سالمی داشته باشند. و فرد دردی را احساس نکند، نیاز به درمان و رسیدگی ندارد! در حالی که اگر معاینه های منظم توسط دندانپزشک صورت گیرد. بسیاری از بیماری ها را می توان در روزهای اولیه بروز تشخیص و نسبت به درمان آن اقدام کرد. ضمن اینکه همیشه گفته می شود که پیشگیری بهتر از درمان است.

بهترین دندانپزشک اصفهان در دکتر آف


بیشتر بخوانیم:

لمینت و کامپوزیت ای پی اس

مقایسه کامپوزیت با لمینت دندان

عادت های نادرست و خرابی دندان‌ها

Leave a Comment