علت استفاده از لمینت فوری دندان | بهترین ایمپلنت اصفهان

علت استفاده از لمینت فوری دندان چیست؟

در این نوشته از سایت دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان قصد داریم علت استفاده از لمینت فوری دندان را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

لمینت دندان فوری به عنوان یک روش بسیار ساده و بدون درد برای داشتن دندان هایی زیبا و یکدست است. مدت زمانی از اختراع این روش روکش دندان نمی گذرد. در سال های اخیر دندانپزشکان به این نتیجه رسیدند که همه افراد توانایی پرداخت هزینه های هنگفت و لاکچری زیبایی دندان بر نمی آیند. با توجه به این موضوع دندانپزشکان تصمیم گرفتند که این شیوه نوین را ابداع کنند. پس از سال ها پژوهش دندان پزشکان برای اصلاح طرح لبخند به این روش دست پیدا کردند.

یکی از دلایل توجه به این روش کاور دندان مراقبت بسیار ساده از این نوع روکش می باشد. مواد اولیه ای که برای ساخت این نوع لمینت استفاده می شود می تواند به شکل موقت و دائمی باشد. لمینت فوری دندان می تواند موقت و دائمی باشد. این مدل لمینت برای دندان های پایینی و بالایی قابل اجرا می باشد.

متریال تشکیل دهنده لمینت فوری دندان

متریال تشکیل دهنده برای این نوع روکش یا لمینت با استفاده از صمغ به وجود آمده است. این مواد یا صمغ با استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته ساخته می شود. این نوع روکش ها در عین نازک بودن بسیار با دوام هستند. زمانی که این کاورها بر روی دندان های شما قرار می گیرند لبخند زیبا و طبیعی را به شما هدیه می دهند. در صورتی که میان دندان ها فاصله، لکه یا شکستگی وجود داشته باشد لمینت فوری این مشکل را کاملا برطرف می کند. استفاده از این لمینت ها باعث می شود که افراد زیادی اعتماد به نفس خود را بازیابند. در حال حاضر هزاران نفر در سراسر جهان از این روش برای روکش کردن دندان هایشان استفاده می کنند.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

بررسی ترمیم لمینت دندان | بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

افرادی که نباید از لمینت دندان فوری استفاده کنند

استفاده از لمینت دندان فوری مانند هر روش درمانی دیگری برای همه افراد مناسب نیست. برخی از افراد با توجه به شرایط خاصی که دارند می توانند با نصب لمینت فوری دندان به خودشان آسیب جدی ای وارد کنند. در صورتی که هر کدام از مشکلات زیر را دارید نباید از لمینت فوری استفاده کنید.

  • افرادی که بخش انتهایی دندان آن ها به شکل پهن در آمده باشد.
  • کسانی که از بیماری های خفیف و شدید لثه رنج ببرند یا از داشتن دندان لق رنج می برند.
  • کسانی که تعداد زیادی از دندان های آن ها از بین رفته باشد.
  • در صورتی که در فک پایین آن ها خیلی جلو باشد.
  • افرادی که فاقد دندان هستند یا از دندان مصنوعی های کلی استفاده می کنند گزینه مناسبی برای استفاده از لمینت های متحرک نیستند.

افرادی که دندان های آن ها پوسیدگی زیادی دارند و تصمیم گرفته اند از لمینت فوری دندان استفاده کنند باید احتیاط زیادی به خرج دهند. درست است که این شیوه می تواند ظاهر دندان های شما را زیبا و بی نقص نشان دهد اما احتمال آن بسیار زیاد است که این پوسیدگی ها در زیر روکش لمینت گسترش پیدا کند. در صورتی که یکی از دندان های زیر لمینت بشکند کاور دندان شما تبدیل به یک روکش گرانقیمت بی مصرف خواهد شد. بنابراین لازم است پیش از نصب لمینت همه پوسیدگی ها را رفع نمایید.

بهترین ایمپلنت اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

تفاوت اسکن CBCT و عکسبرداری پانوراما

لیفت لثه با لیزر

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

Leave a Comment