عوامل موثر در هزینه کاشت ایمپلنت Zimmer | بهترین ایمپلنت اصفهان

بررسی عوامل موثر در هزینه کاشت ایمپلنت Zimmer

در مطلب امروز سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان عوامل موثر در هزینه کاشت ایمپلنت Zimmer را مورد بررسی قرار می دهیم. برای اینکه بیمار علت گران بودن ایمپلنت زیمر را به خوبی درک کند نیاز است که فاکتورهای تاثیرگذار بر روی این قیمت ها را به خوبی بداند مانند:

نحوه انجام عمل جراحی

برای کاشت ایمپلنت زیمر Zimmer همانند ایمپلنت کره ای نیاز است که جراحی تا حدودی استفاده نمود. ایمپلنت دندان فوری یا ایمپلنت برای بیماران دیابتی استفاده می شود قیمت و هزینه کاشت را افزایش و کاهش می دهد. برای برخی بیماران نیاز است که از مواد بیهوشی خاص و بیشتری استفاده کرد. اما برای تعداد دیگر می توان تنها با بی حسی موضعی جراحی ایمپلنت را انجام داد. مواد بی حس کننده و بیهوش کننده می تواند قیمت را تحت الشعاع خود قرار دهد.

تعداد ایمپلنت

شاید اولین مورد از فاکتورهای تخمین هزینه ایمپلنت با لیزر ، تعداد ایمپلنت دندان باشد. هزینه ایمپلنت Zimmer نسبت به برخی دیگر از برندها به دلیل کیفیت و ماندگاری بیشتر می باشد. هر چقدر که تعداد واحد ایمپلنت بیشتر باشد به همان میزان نیز قیمت و هزینه افزایش پیدا می کند.

مواد بکار رفته در تهیه ایمپلنت

بسته به شرایط بدنی بیمار بایستی ایمپلنت زیمر Zimmer سازگاری کامل با بدن را داشته و از بروز آلرژی و یا عدم رشد بدن جلوگیری نماید. تیتانیوم یا سرامیک و یا هر ماده دیگری می تواند تا حد زیادی قیمت ایمپلنت زیمر را تحت تاثیر خود قرار دهد.

اسکن دهان و دندان

فرقی ندارد شما از چه نوع یا مدل ایمپلنت دندان آمریکایی یا دیگر کشورها استفاده می کنید. قبل از کاشت نیاز است که با اشعه ایکس و اسکن مخصوص دهان و دندان شرایط بیمار را کاملا مورد بررسی قرار داد. با کمک این اسکن ها و عکس ها می توان به بیمار کمک شایانی نمود و بسته به تشخیص متخصص ایمپلنت مدل ایمپلنت آمریکایی انتخاب کرد. قیمت ایمپلنت آمریکایی در این حالت به تشخیص متخصص بیشتر بستگی دارد که کدام مدل برداشته شود.

آشنایی با ایمپلنت زیمر ZIMMER | بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

دستمزد دندانپزشک

اگر دندانپزشکی که ترمیم دندان های شما با ایمپلنت زیمر را انجام می دهد، متخصص باشد و مهارت کافی دراین کار داشته باشد، احتمالا دستمزد بیشتری در مقایسه با برخی از دندانپزشکان دیگر خواهد داشت که تجربه و تخصص دندانپزشک برای کار گذاشتن ایمپلنت برای افراد بسیار مساله مهمی است که نباید از آن غافل شد.

کلینیک دندانپزشکی و خدمات آن

کلینیک های دندانپزشکی نیز بر اساس تجهیزات و خدماتی که در اختیار بیماران قرار می دهند، هزینه های متفاوتی را دریافت می کنند و از این رو باید آنها را نیز از عوامل موثر در هزینه ایمپلنت زیمر در نظر گرفت.

نرخ روز دلار

با توجه به اینکه ایمپلنت زیمر یک نوع ایمپلنت آمریکایی است و باید آن را از کشورهای آمریکایی تهیه کرد، باید دانست که نرخ دلار در بازار جهانی و در ایران بر روی هزینه ایمپلنت زیمر تاثیر می گذارد و هر چه نرخ لار افزایش پیدا کند، هزینه مورد نیاز برای تهیه و استفاده از ایمپلنت زیمر در ایران نیز افزایش پیدا می کند.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

انواع ایمپلنت زیمر از نظر جنس

همان طور که در قسمت های فوق برای شما عزیزان شرح داده شد، ایمپلنت زیمر از نظر جنس دارای انواع مختلفی است که هر یک از انواع آن دارای هزینه مربوط به خود هستند و قیمت های متفاوتی دارند.

امکان کاشت ایمپلنت زیمر در ایران

از آنجایی که ایران یک کشور تحت تحریم های امریکا است و دائما با کشور امریکا دارای مشکلات سیاسی است، بسیاری از افراد با این پرسش مواجه می شوند که آیا با وجود تحریم های آمریکا علیه ایران و با وجود این مسائل سیاسی در بین دو کشور، آیا ایمپلنت آمریکایی نظیر ایمپلنت زیمر در ایران پیدا می شود و امکان استفاده از آن وجود دارد و یا خیر.

در پاسخ به این سوال باید گفته شود که ایمپلنت زیمر در ایران قابل تهیه و استفاده است اما ممکن است که گاهی اوقات بر اساس مسائل ذکر شده، تهیه این نوع ایمپلنت با مشکل مواجه شود و نتوان این نوع ایمپلنت را پیدا کرد.

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

مزایا و معایب استفاده از ارتودنسی اینویزیلاین

آشنایی با ارتودنسی سرامیکی

مزیت های کاشت ایمپلنت ظریف بجای دندان مصنوعی

Leave a Comment