فواید لمینت فوری دندان | بهترین ایمپلنت اصفهان

بررسی فواید لمینت فوری دندان

در مقاله امروز از سایت دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان قصد داریم فواید لمینت فوری دندان را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

پوشاندن عیوب دندان

اولین فایده لمینت فوری دندان این است که از نظر زیباشناسی و ظاهری عیب های دندان شما را می پوشاند و باعث زیبایی و جذابیت آن می شود. مهمترین اشکالاتی که به وسیله لمینت فوری برطرف می شود شامل:

  • تغییر رنگ دائمی دندان این اشکال به دنبال فرسوده شدن دندان ها دنتین زرد رنگ موجود در زیر مینای دندان پدیدار می شود.
  • پوشش ترک خوردگی دندان ها
  • لب پر شدن دندان
  • کوتاه بلند یا بلند شدن دندان را ترمیم می کند.
  • از بین رفتن فاصله میان دندان ها
  • بالا رفتن خط لثه ها
  • عدم تراز خط لثه

جلوگیری از تغییر رنگ دندان

ساختار لمینت فوری دندان و لمینت های ثابت به گونه ای است که به سختی رنگ پذیری دارند. در صورتی که افراد بتوانند از لمینت دندان به شکل منظم مواظبت کنید احتمال دارد در تمام طول دوره ی عمر مفید لمینت افراد شاهد تغییر رنگ آن نخواهید بود. شما می توانید در تمام مدت عمر لمینت ها از لبخند زیبا و درخشانی برخوردار باشید. در صورتی که توصیه های دندانپزشکی را در راستای مراقبت از دندان ها رعایت کنید می توانید دست کم ده سال از مزایای زیبایی آن برخوردار شوید.

لمینت دندان | بهترین دندانپزشک اصفهان

عدم نیاز به تراشیدن مینای دندان

مینای دندان به عنوان سطحی ترین و محکم ترین لایه دندان به شمار می رود. این لایه به رنگ سفید است و به عنوان عامل رنگ سفید دندان به شمار می رود. مینای دندان زنده نیست در صورتی که دچار فرسایش شود دیگر ترمیم نمی شود. زمانی که مینای دندان دچار مشکل شود باید با استفاده از روش های دندان پزشکی آن را ترمیم کرد. معمولا برای نصب روکش های دندانی باید بخش کمی از مینای دندان را تراش دهند. اما برای نصب لمینت فوری دندان نیازی به تراشیدن مینای دندان نخواهد بود.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

عدم نیاز به مراقبت زیاد

اکثر روش های درمانی زیبایی دندانپزشکی نیاز به مراقبت بالایی دارند. اما لمینت ها پس از نصب شدن نیاز به مراقبت کمی دارند. مراقبت از لمینت دندان فوری دقیقا شبیه به مراقبت از دندان های طبیعی است. لمینت ها برخلاف دیگر روکش های دندانی در مقابل لکه و تغییر رنگ از مقاومت بالایی برخوردار هستند. اما هر دو به یک اندازه مراقبت نیاز دارند. تنها هزینه ای که شما برای مراقبت از لمینت فوری دندان باید پرداخت کنید مواظبت از لمینت ها به وسیله نخ دندان و مسواک است که روزی دونوبت باید انجام بگیرد. در کنار این شیوه ی مراقبتی لازم است برای تضمین سلامت دندان ها هر شش ماه یک بار به متخصص دندانپزشکی مراجعه کنید.

افزایش اعتماد به نفس در کوتاه ترین زمان ممکن

نصب لمینت فوری دندان نسبت به دیگر روش های ترمیم و زیبایی دندانپزشکی برای نصب به مدت زمان کوتاهی نیاز دارد. برای نصب لمینت فوری دندان تنها به دو جلسه زمان نیاز دارید. پس از گذراندن این دوره کوتاه شما یک لبخند زیبا و بی عیب و نقص خواهید داشت. در جلسه ی اول مقدار کمی از مینای دندان شما را تراش می دهند که این مقدار بسیار جزئی و نازک است. دلیل تراش دادن مینای دندان این است که از بیرون زدگی آن در هنگام نصب لمینت جلوگیری به عمل بیایید. جلسه دوم لمینت را بر روی دندان شما نصب می کنند پس از آن شما می توانید مدت زمان نسبتا طولانی از مزیت های این روکش ها بهره مند شوید.

بهترین ایمپلنت اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

لیفت لثه با لیزر

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

علت استفاده از لمینت فوری دندان

Leave a Comment