فواید Buildup (بازسازی دندان ) | بهترین ایمپلنت اصفهان

بررسی فواید Buildup (بازسازی دندان )

روش های مختلف بازسازی دندان دارای جوانب مثبت متعددی است که در این بخش از سایت دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان به طور خلاصه به بررسی فواید Buildup خواهیم پرداخت:

اثر زیبایی شناختی

با کمک ترمیم و بازسازی دندان آسیب دیده، نه تنها عملکرد این بافت را به میزان بسیار زیادی بازیابی می کند؛ بلکه یک اثر زیبایی شناختی نیز در پی دارد. به لطف مواد با کیفیت استفاده شده برای پرکردن بافت آسیب دیده، رنگ دندان با سایر دندان های همسایه تفاوتی نخواهد داشت.

ترمیم کامل دندان

هدف اصلی فرآیندهای مختلف استفاده شده برای بازسازی دندان ، حفظ سلامت، زیبایی و عملکرد دندان بیمار است؛ بنابراین، بازسازی دندان آسیب دیده ریشه ها و دندان های سالم فرد را از فرسایش و خرابی حفظ می کند.

ماندگاری بالا

دندان بازیابی شده از استحکام بالایی برخوردار است و نسبت به دندان های سالم از سطح کیفی و مقاومتی پایینی برخوردار نیست. با تغذیه صحیح و مراقبت های اصولی و توجه توصیه های پزشک، دندان های ترمیم شده می توانند تا سال های بسیار طولانی دوام داشته باشند.

شایان ذکر است این عامل به کیفیت موادی که پزشک برای ساخت دندان استفاده می کند و همچنین به تجربه و حرفه ای بودن وی بستگی دارد؛ اما بیماران با رعایت تمام توصیه های ارائه شده توسط پزشک نقش مهمی در این زمینه ایفا می کنند. چرا که با یک ضربه قوی یا سایر اقدامات مکانیکی، ممکن است دندان دوباره ترک بخورد و تا حدی فرو بریزد.

ترمیم همزمان چند دندان

در یک جلسه دندانپزشک می تواند چندین دندان را به طور همزمان ترمیم کند؛ بنابراین، در یک زمان مشخص می توانید از شر مشکلات مزبوط به حفره دهان و بافت های آسیب دیده آن خلاص شوید.

لمینت دندان | بهترین دندانپزشک اصفهان

آیا بیلد آب دندان یک فرایند دردناک است؟

متخصصان دندانپزشکی عمدتا در فرایند بازسازی دندان از مواد از بی حس کننده موضعی استفاده می کنند. پس هنگامی که پزشک در حال ترمیم دندان آسیب دیده است شما چیزی احساس نخواهید کرد. شاید هنگامی که داروی بیهوشی از بین رفت، ممکن است برای یک یا دو روز بعد از عمل کمی احساس ناراحتی کنید، اما این مسئله مدت زیادی طول نمی کشد.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

سخن پایانی

یبلد آپ یا ایجاد هسته یکی از روش های رایج دندانپزشکی است. که برای بازسازی و ترمیم دندان هایی استفاده می شود به طور کامل از بین رفته اند. در این شیوه پزشک که از یک ماده پرکننده مخصوص برای جایگزینی ساختار دندانی استفاده می‌کند که به طور کامل از بین رفته است. این ماده می تواند از تاج دندان پس از کانال ریشه حمایت کند.

در فرایند یبلد آپ دندان دهان و بافت نرم آن آمادگی لازم برای پشتیبانی دائمی از تاج دندان مصنوعی را کسب می کند. به عبارت بهتر اگر در داخل دهان یک دندان پوسیده وجود داشته باشد، به مرور زمان پوسیدگی یا عفونت به ریشه دندان آسیب دیده یا سایر بافت های سالم رخنه خواهد کرد. در این حالت برای محافظت از سایر بافت های سالم و بازسازی دندان آسیب دیده از بیلد آب دندان استفاده می شود.

به خاطر داشته باشید همیشه برای ترمیم یا جایگزینی تاج و دندان آسیب دیده نیازی به ایجاد هسته نیست. دندان‌هایی که آسیب ساختاری قابل توجهی ندارند، تنها از طریق پر کردن و نصب روکش می توان آنها را باز سازی کرد.

بهترین ایمپلنت اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

علت استفاده از لمینت فوری دندان

فواید لمینت فوری دندان

۲ Thoughts to “فواید Buildup (بازسازی دندان )”

  1. دندان های من دچار لبپریدگی شده بود که با ترمیم همرنگ دندان . بازسازی دندانم انجام شد

    1. با تشکر از اعتماد شما، با آرزوی سلامتی

Leave a Comment