معرفی بهترین نوع لمینت دندان | بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

آشنایی با بهترین نوع لمینت دندان

شبیه تمام کالاهای پزشکی و غیرپزشکی دیگر، انواع برند لمینت دندان نیز در کلینیک‌های مختلف عرضه می‌شوند. علاوه بر موادی که در ساخت لمینت دندان استفاده می‌شوند، شرکت‌های سازنده لمینت‌های دندان، اعتبار و فناوری مورد استفاده آنها در تولید لمینت دندان حائز اهمیت است. در ادامه این مقاله از سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان به معرفی بهترین نوع لمینت دندان از برندهای مختلف می‌پردازیم. به یاد داشته باشید، هر کدام از این برندها و محصولات آن‌ها خواص و ویژگی‌های پزشکی خاص خود را دارند و برای استفاده از هر کدام از آن‌ها باید از مشاوره‌های دندانپزشک خود بهره بگیرید.

برند MAC Veneers

این برند از لمینت دندان آمریکایی توسط شرکت MicroDental Laboratories ساخته می‌شود. مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع از لمینت‌ها، دوام طولانی و ظاهر طبیعی آن‌هاست. لمینت‌های MAC تفاوت خاصی با انواع لمینت‌های دیگر دارند، زیرا از پرسلن سرامیکی فشرده ساخته شده‌اند که دوبرابر محکم‌تر از انواع دیگر است.

مواد سرامیکی فشرده مورد استفاده برای ساخت لمینت‌های MAC تحت حرارت و فشار بالا شکل‌دهی می‌شوند. به همین دلیل، تراکم بالا، هم‌زمان با ضخامت و شفافیت زیاد، حاصل می‌شود. این نوع از روکش‌ها جزء بهترین نوع لمینت دندان در دنیای دندانپزشکی هستند.

برند Empress & Emax

Empress & Emax جزء محبوب‌ترین برندها در تولیده مواد مورد استفاده در ساخت بهترین نوع لمینت دندان در دنیا هستند. Empress ازجمله برندهای لمینت سرامیکی است که توسط شرکت Ivoclar Vivadent ساخته می‌شود.

این برند، جزء انواع لمینت سرامیکی است که استحکام بسیار بالایی دارد. این نوع از لمینت سرامیکی شکل بسیار طبیعی به دندان‌های لمنیت‌شده می‌دهد. Emax نیز ازجمله انواع لمینت‌های سرامیکی است که توسط همین شرکت اما با برندی دیگر تولید و عرضه می‌شود.

برند DaVinci

لمینت داوینچی DaVinci که در آزمایشگاه داوینچی ساخته می‌شود. لایه‌های چینی نازک و طبیعی است که فرمی طبیعی و شفاف به دندان می‌دهد. این نوع نیز، جزء بهترین نوع لمینت دندان در دنیا هستند که توسط هنرمندان و افراد مشهور دنیا استفاده می‌شوند.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

برند Denmat

شرکت Denmat بسیار سرشناس است و سال‌هاست در صنعت تولید ایمپلنت و لمینت دندان فعالیت می‌کند. این نوع لمینت نیز از پرسلن ساخته‌ شده‌ است، اما نسبت به لمینت‌های چینی معمول یا انواع سرامیکی، بسیار نازک‌تر است.

لمینت کردن | بهترین دندانپزشک اصفهان

برند DuraThin

لمینت دندان DURAthin از چینی ساخته شده است. این نوع لمینت، لایه‌های بسیار نازکی هستند که مستقیما به مینای دندان می‌چسپند. در فرایند نصب این لمینت‌ها نیاز به هیچ‌گونه دریل نیست و بیمار هر زمانی که بخواهد می‌تواند به راحتی لمینت را از دندان‌های خود جدا کند.

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

دلیل محبوبیت ایمپلنت

بوی بد دهان بعد از کامپوزیت

تاثیر داروهای فشار خون بر سلامت دندان

 

۲ Thoughts to “معرفی بهترین نوع لمینت دندان”

  1. درمان زیبایی و اصلاح طرح لبخندم با کار لمینت دکتر مکانیک بوده و اینکه از چه برندی استفاده بشه با در نظر گرفتن شرایط و صلاح دید خانم دکتر بهم پیشنهاد شد

    1. با تشکر از اعتماد شما، با آرزوی سلامتی

Leave a Comment