موارد کاشت ایمپلنت آستم کره ای | بهترین دندانپزشک اصفهان

بررسی موارد کاشت ایمپلنت آستم کره ای

در این مقاله سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان موارد کاشت ایمپلنت آستم کره ای را مورد بررسی قرار می دهیم. ایمپلنت آستم کشور کره در سال های اخیر بیشتر از دیگر رقیبان خود، عرصه را در دست بگیرد. در کشور ایران نیز در طی سال های گذشته، رشد چشمگیر این برند به خوبی قابل مشاهده است. شاید یکی از دلایلی که باعث شده این برند در میان افراد به محبوبیت برسد، قیمت مناسب و در دسترس بودن قطعات آن است. بدون شک هر کسی که قصد کاشت دندان طبیعی یا ایمپلنت را دارد، بایستی در همان ابتدا مبلغ هنگفتی را پس انداز کند. این در حالی است که ایمپلنت آستم همچنان دارای قیمت منصفانه ای است.

زمان نیاز به کاشت ایمپلنت آستم کره ای

افراد در طول زندگی خود با اتفاقات ناگواری مواجه می شوند، که یکی از آن ها از دست دندان است. عوامل زیادی می تواند سبب از بین رفتن دندان شود. این روزها با وجود ایمپلنت دندان و دیگر روش های کاشت دندان، به راحتی می توان برای دندان از بین رفته، جایگزین پیدا کرد. در نظر داشته باشید که ایمپلنت آستم کره ای شباهت زیادی به دندان طبیعی دارد و این نکته متقاضیان را مشتاق به خرید ایمپلنت دندان کره ای آستم کرده است.

نکاتی در خصوص ایمپلنت آستم کره ای

برند آستم که تحت عنوان ایمپلنت ملی کره جنوبی هم شناخته شده است، جزو هفتمین برند معروف ایمپلنت در دنیا است. این کمپانی کار خود را با شعار “سلامت و معیشت برای همه” آغاز کرد و هم اکنون نیز به کار خود ادامه می دهد. نکته مهمی که وجود دارد استفاده از ماشین آلات پیشرفته سوئیسی، آمریکایی و آلمانی در کارخانه آستم است. در کنار این تجهیزات وجود افراد متخصص که دانش علمی خود را از دانشکده های دندانپزشکی آمریکا و اروپا اخذ کرده اند، سبب فروش فوق العاده ایمپلنت اوستم در طی این سال ها شده است.

از ویژگی های بارز و امتیازات آستم می توان به طراحی فیکسچر در حد اعلی اشاره کرد. نباید فراموش کرد که انواع کیت های جراحی پیشرفته و تنوع قطعات پروتزی، سبب شده که ایمپلنت آستم به عنوان کامل ترین ایمپلنت در دنیا شناخته شود. تعهد کاری این کمپانی به حدی است که برای هر محصول خود دلایل علمی و مستندات مورد نیاز را فراهم می کنند و پس از بررسی نتایج و مشاهدات، به آنالیز بازخوردها می پردازند. این کار باعث خواهد شد که برند آستم به عنوان با کیفیت ترین ایمپلنت در دنیا معرفی شود.

نکاتی برای کاشت ایمپلنت ساب پریو استیل | بهترین دندانپزشک اصفهان

علت انتخاب ایمپلنت دندان Osstem

اگر بخواهیم وسعت و محبوبیت اوستم را شرح دهیم باید بگوییم که در کشورهای آسیایی از هر 10 عدد ایمپلنت فروخته شده، 3 عدد آن آستم است. در خود کشور کره جنوبی این رفم به 5 عدد می رسد. شاید کمی برایتان عجیب باشد اما دلیل اصلی آن تاسیس کارخانه آلمان و کارخانه کالیفرنیا با برند Hiossen است که محبوبیت آستم را به حد فراتر از تصورات رساند. هم اکنون ارزش این کمپانی بیش از 25/1 میلیارد دلار است.

از سوی دیگر تولید یونیت صندلی زیبا و مدرن آستم سبب شد که جذابیت این برند چهره جهانی به خود بگیرد. در نظر داشته باشید که در آینده ای نزدیک دستگاه های رادیولوژی تک دندان، CBCT، OPG آستم نیز به این بازار عرضه خواهد شد.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان

مزیت های کاشت ایمپلنت دندان کره ای آستم

دلایل زیادی وجود دارد که هر کدام در برندسازی و معروفیت این کمپانی بسیار موثر بوده است. این ویژگی ها شامل موارد زیر است:

  • ساده سازی روش های جراحی
  • میزان موفقیت بالا بعد از مراقبت های پس از ایمپلنت دندان
  • قابلیت حمایت از 500 مقاله علمی و پایانه نامه
  • اولین ایمپلنت آسیا و برند مطمئن و نام آشنای جهانی در بازارهای بزرگ آمریکا و اروپا و استرالیا

طول عمر ایمپلنت آستم

نه تنها ایمپلنت های ساخت کشور کره، بلکه دیگر کمپانی ها نیز برای رسیدن به موفقیت، نیاز به چند مورد و نکته اساسی دارند. دوام ایمپلنت ها بسته به نوع، برند، کیفیت و قیمت متفاوتی دارد. اما باید خاطر نشان کرد که بیشتر ایمپلنت های ساخته شده در کشور کره، دارای ضمانت نامه و کیفیت عالی هستند. از نظر تخصصی ایمپلنت های کره ای از لحاظ دوام با ایمپلنت سوئیسی یا ایمپلنت آمریکایی قابل قیاس نیستند. اما از سوی دیگر به نسبت قیمتی که عرضه می شود دارای کیفیتی بسیار مطلوب است.

بهترین دندانپزشک اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

دستگاه‌های تطبیق رنگ دیجیتال دندانپزشکی

مزایای کاشت ایمپلنت دندان اشترومن

نکاتی برای کاشت ایمپلنت ساب پریو استیل

Leave a Comment