موارد کاشت ایمپلنت مگاژن | بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

بررسی موارد کاشت ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن یا ایمپلنت یک روزه جزو معروف ترین و پر مصرف ترین نوع ایمپلنت هایی می باشد که متخصص ایمپلنت از آن استفاده می کند. بهره بردن از کاشت ایمپلنت دندان به عنوان یک جایگزین بسیار موثر و کارساز این روزها رونق فراوانی گرفته است. بیشتر بیماران به هنگام خراب شدن دندان هایشان و از دست دادن آنها در اولین گزینه مورد نظر، به ایمپلنت دندان بخصوص ایمپلنت مگاژن فکر می کنند. در این نوشته از سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان موارد کاشت ایمپلنت مگاژن را مورد بررسی قرار می دهیم.

شرکت مگاژن که در قاره آسیا قرار دارد توانسته است با کمک متخصص های خود به استانداردها پایبند بوده و تولیدات خود را ادامه دهد. متخصص ایمپلنت به هنگام استفاده از این ایمپلنت تمام دقت خود را به کار می برد تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را اذعان خود کند. در ادامه متخصص ایمپلنت درخصوص مراحل کاشت ایمپلنت دندان مگاژن توضیحات کامل تری را ارائه خواهند نمود.

کاربردهای ایمپلنت مگاژن

با وجود اینکه 30 سال از کاربرد کلینیک های دندانی می گذرد اما هنوز سوالات بی جوابی در خصوص موفقیت آمیز بودن ایمپلنت با لیزر باقی مانده است. ایمپلنت مگاژن یکی دیگر از انواع ایمپلنت های دندانی بوده که بعنوان یک جایگزین موثر می تواند کمک حال بیماران باشد. در این شک نداشته باشید که هر چقدر کیفیت ایمپلنت دندان بالاتر باشد از سوی دیگر ایمپلنت ماندگاری بیشتری را نیز خواهد داشت. کشور کره توانسته است تا حد زیادی نام خود را در جهان معتبر کرده و جزو بهترین تولیدکنندگان ایمپلنت دندان به خصوص ایمپلنت باشد.

مگاژن را تحت عنوان یک برند بین المللی می شناسند که در عرصه صادرات حرفی برای گفتن دارد. این محصول تحت لیسانس کشور آلمان با دقت و ظرافت بالا تولید می شود و جزو ایمپلنت های پرقدرت محسوب می شود. در نظر داشته باشید که از نظر تخصصی فرمول سطحی ایمپلنت مگاژن با دیگر ایمپلنت ها تفاوت زیادی دارد به نحوی که رنگ بدنه آن را به رنگ آبی می زند. از نظر شیمیایی استفاده از کلسیم فسفات در این فرایند باعث ایجاد رنگ خواهد شد و همچنین باعث می شود که با چسبندگی بالایی به استخوان متصل شود. تمامی این فرآیندها دست به دست هم داده و موجب شده که خدمات نتیجه بهتر و مطلوب تری داشته باشد.

براساس آمار بدست آمده تولید حدود 10 هزار واحد ایمپلنت ایمپلنتیوم و مگاژن با کسب موفقیت 98 درصد سبب می شود که ایمپلنت مگاژن در کشور ایران محبوبیت خود را تا حد زیادی بدست آورد.

ایمپلنت برای لثه تحلیل رفته | بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

انتخاب ایمپلنت مگاژن بعنوان بهترین ایمپلنت

وقتی اسم کشورها بعنوان تولید کننده ایمپلنت دندان به میان می آید، نام کشور کره در این بین بیشتر از دیگر کشورها خود را نشان می دهد. تنوع مدل و انواع ایمپلنت با گارانتی در این کشور به حدی بوده که به جرات می توان گفت نیاز هر بیماری را رفع می کند. ایمپلنت مگاژن نیز جزو این دسته از بهترین ایمپلنت ها قرار می گیرد. سروصدای مگاژن سبب شد که شرکت اشترومن اقدام به خریداری این محصول کند. علاوه براین قیمت مناسب و کیفیت بالا را هم جزو دلایل انتخاب ایمپلنت مگاژن به عنوان بهترین ایمپلنت دندان بگذارید.

مقایسه ایمپلنت مگاژن با دیگر ایمپلنت ها

هر شرکتی به هنگام ساخت ایمپلنت استاندارد خاصی را در نظر می گیرند و براساس آن از دستگاههای مختلفی استفاده می کنند. از مته برای تراش تیتانیوم و شکل دهی کمک گرفته می شود. در ایمپلنت مگاژن از مته برای تراش 10 ایمپلنت کمک گرفته می شود. دقت و ظرافت ایمپلنت بالا بوده و حتی برای تراش 150 ایمپلنت نیز استفاده می شود.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

افراد مناسب کاشت ایمپلنت مگاژن

تمامی افرادی که دارای شرایطی نظیر آنچه در قسمت زیر ذکر شده است، باشند، می توانند از این برند استفاده کنند:

  • اشخاصی که از تراکم استخوانی بالایی در فک خود برخوردار باشند
  • افرادی که دندان هایی قابل درمان ندارند و نمی توانند دندان هایشان را ترمیم کنند
  • افرادی که یک و یا چند دندان جلویی خود را از دست داده باشند

سایر برند های ایمپلنت کره ای

ایمپلنت هایی که توسط کشور کره ساخته می شوند، علاوه بر برند مگاژن دارای انواع دیگری هستند که انواع ایمپلنت کره ای عبارتنداز:

  • ایمپلنت کره ای snu
  • ایمپلنت کره ای cmi
  • ایمپلنت sewon medix
  • ایمپلنت biotem
  • ایمپلنت osstem

در میان تمامی این برند های کره ای، ایمپلنت مگاژن و ایمپلنت کره ای CIS بیشتر از سایر آنها در ایران محبوب هستند.

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

تشخیص و درمان شکاف کام و لب

آشنایی با ایمپلنت زیمر ZIMMER

ویژگی های ایمپلنت بایکان Bicon

Leave a Comment