نمونه جراحی ایمپلنت دندان قدامی | بهترین ایمپلنت اصفهان

نمونه جراحی ایمپلنت دندان قدامی

جراحی ایمپلنت دندان قدامی در مطب دکتر میکانیک، با رنگ کاملاً طبیعی و بدون خونریزی. آسان و مطمئن جراحی کنید.

تصویر گرفته شده از صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک

نمونه جراحی ایمپلنت دندان قدامی | بهترین ایمپلنت اصفهان

 

نمونه جراحی ایمپلنت دندان قدامی | بهترین ایمپلنت اصفهان

💝جهان به اعتبار خنده تو زیباست💝


 

در شرایط زیر بهتر است از ایمپلنت دندان استفاده کنید:
  • دندان را نمی‌توان با روش‌های دیگر نجات داد.
  • اگر پروتزهای مصنوعی دارید و علاقه مندید بتوانید درست بجوید، صحبت کنید و بخندید.
  • اگر مایلید کیفیت زندگی بهتری با کاشت ایمپلنت حاصل شود.
  • آسیب به دندان وجود دارد و سایر روش‌های زیبایی ممکن است نامناسب باشند.

ایمپلنت‌های دندانی برای جایگزینی دندان از دست رفته یا پوسیده به عنوان جایگزینی دائمی برای پروتزهای مصنوعی نصب می‌شوند. آنها معمولاً زمانی استفاده می‌شوند که بیمار به دلایل بیش از زیبایی به محلول دائمی نیاز دارد. ایمپلنت‌ها می‌توانند از دندان طبیعی تقلید کنند تا بیماران بتوانند به صحبت کردن و خوردن بازگردند، همانطور که قبل از از دست دادن دندان انجام می‌دادند. اگر به دنبال یک محلول زیبایی هستید، ایمپلنت‌ها برای شکاف‌هایی که روکش‌ها و باندینگ کامپوزیت راه حل‌های مناسبی نیستند، مناسب بوده، زیرا ساختاری برای بازسازی دندان وجود ندارد.

میزان درد ایمپلنت دندان

ابتدا، اجازه دهید مرحله جراحی ایمپلنت دندان را مرور کنیم:

مرحله اول:

با بی حسی موضعی محیط دندان بی حس می‌شود. تا زمانی که ناحیه دندان کاملاً بی‌حس نشود، عمل را شروع نمی‌کنیم.

مرحله دوم:

فضایی در لثه و استخوان فک شما برای پست تیتانیوم (ایمپلنت دندان) ایجاد می‌شود. امروزه دندانپزشکان از برنامه ریزی کامپیوتری سه بعدی برای قرار دادن دقیق ایمپلنت‌ها برای نتایج قابل پیش بینی و طولانی مدت استفاده می‌کنند.

مرحله سوم:

پست درج و ایمن می‌شود. یک تاج در بالای آن قرار داده شده تا در طول چند ماه آینده آن را ایمن نگه دارد. گاهی اوقات ممکن است برای کمک به بهبود لثه‌ها به یک یا دو بخیه نیاز داشته باشید. نکته کلیدی که در اینجا باید روی آن تمرکز کرد مرحله اول است: بی حس شدن با بی حسی موضعی. این اساساً پاسخ به سؤال شما است که “آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟”

بی حسی موضعی اعصاب اطراف ناحیه ایمپلنت دندان را بی حس می‌کند. با اعصاب بی حس، می‌توانید انتظار داشته باشید که در طول عمل ایمپلنت دندان خود هیچ دردی را احساس نکنید. البته ممکن است گاهی احساس فشار کنید، اما نباید باعث ناراحتی شما شود. در برخی موارد، برای بیمارانی که در عمل‌های دندانپزشکی اضطراب دارند، از آرامبخش خوراکی استفاده می‌شود.

مدت زمان بهبودی ایمپلنت‌های دندانی

اکثر بیماران از ساده بودن جراحی ایمپلنت دندان شگفت زده شده و آن را آسان‌تر از کشیدن دندان می‌دانند. پس از ایمپلنت دندان می‌توانید انتظار داشته باشید که روز بعد به سر کار یا فعالیت‌های روزانه خود بازگردید. اگر احساس درد کردید، توصیه می‌کنیم از مسکن‌های بدون نسخه مانند ادویل استفاده کنید. مانند سایر روش‌های دندانپزشکی، پرهیز از غذاهای سفت بهترین کار است و استفاده از کیسه یخ می‌تواند به کاهش تورم کمک کند.

زمان التیام پیوند ایمپلنت دندانی با استخوان شما ممکن است چهار ماه یا بیشتر طول بکشد. پس از بهبودی کامل، شما برای مرحله بعدی آماده خواهید بود که مرحله ترمیم تاج دندان است.

بهترین ایمپلنت اصفهان در دکتر آف

بیشتر بخوانیم:

زنده کردن دندان کاملاً از دست رفته‌ی بیمار

نمونه کامپوزیت ونیر دندان‌های قدامی بالا

مراحل مختلف انجام ارتودنسی دندان

 

Leave a Comment