نکاتی برای درمان های زیبایی دندان | بهترین دندانپزشک اصفهان

بررسی نکاتی برای درمان های زیبایی دندان

اگر این درمان ها را نزد متخصص دندانپزشک زیبایی انجام ندهید، ممکن است عوارضی به وجود بیاید. در این مطلب سایت دکتر ندا مکانیک دندانپزشک اصفهان به بررسی نکاتی برای درمان های زیبایی دندان می پردازیم. از جمله عوارض احتمالی درمان‌های زیبایی دندان ها عبارتند از:

  • حساسیت دندان
  • تحریک و التهاب لثه
  • در نظر نگرفتن فاکتورهای زیبایی لبخند و چهره و در نتیجه عدم زیبایی نهایی لبخند

تعداد دندان مورد نیاز برای لمینت یا کامپوزیت جهت داشتن لبخندی زیبا

تعداد دندانهایی که زیباتر می کنید بستگی به این دارد که هنگام لبخند کدام دندانها بیشتر دیده می شوند. معمولا حداقل باید شش دندان جلویی بالایی را لمینت کنید تا در کل لبخندتان زیباتر شود اما گاهی اوقات تعداد بیشتری از دندانها لازم است اصلاح شوند. در این زمینه با دندانپزشک زیبایی مشورت کنید.

مقایسه لمینت کامپوزیتی با سرامیکی | بهترین دندانپزشک اصفهان

متخصص زیبایی دندان ها و لبخند

به طور کلی درمان های زیبایی دندان پزشکی را بهتر است نزد متخصص دندانپزشکی زیبایی انجام بدهید. دندانپزشک زیبایی علاوه بر دوره دندانپزشکی عمومی چند سال در زمینه درمانهای زیبایی‌ دندانپزشکی تحصیل کرده است و در این زمینه مهارت و تخصص خوبی کسب کرده است. دندانپزشک زیبایی عناصر زیبایی لبخند مانند تقارن، نسبت درست بین ارتفاع و پهنای دندان، ارتفاع لثه، تناسب بین رنگ دندان و رنگ پوست، ابعاد مناسب دندانهای مختلف (برای جلوگیری از یکدست شدن همه دندانها و در نتیجه مصنوعی شدن لبخند) و موارد متعدد دیگر را به خوبی می‌شناسد و آنها را هنگام درمان های زیبایی در نظر می‌گیرد.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان

میزان هزینه درمان های زیبایی دندانپزشکی

هزینه درمان های زیبایی مختلف با یکدیگر تفاوت دارد. از طرفی تعداد دندان هایی که می خواهید اصلاح کنید، نوع ترمیمی که انتخاب می کنید، تخصص دندانپزشک، مواد ترمیمی مورد استفاده، تجهیزات مورد استفاده و همچنین غالباً موقعیت جغرافیایی مطب، در هزینه نهایی تاثیر دارد.

هزینه درمان های زیبایی دندانپزشکی به صورت زیر است:

بهترین دندانپزشک اصفهان در دکتر آف


بیشتر بخوانیم:

عوامل عدم موفقیت کاشت ایمپلنت دندان در ابتدای کار

درمان حساسیت های دندانی

کاشت دندان مصنوعی چهار ایمپلنتی

Leave a Comment