نکاتی برای دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی | بهترین ایمپلنت اصفهان

نکاتی برای دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی

بیهوشی کودکان به دلیل حساسیت بالا باید تنها توسط متخصص دندانپزشکی کودکان انجام شود. برای این کار، متخصصین دوره‌های لازم را طی می‌کنند. کیفیت دستگاه‌ها، نظافت و ضدعفونی کردن وسایلی که برای بیهوشی دندانپزشکی کودکان استفاده می‌شود، اهمیت زیادی دارد. در ادامه این مطلب بیشتر با نکاتی برای دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی آشنل خواهیم شد. بهترین ایمپلنت اصفهان

بیهوشی در کلینیک و مطب مجاز نیست، چرا که باید تجهیزات و امکانات کاملاً استاندارد برای این روش وجود داشته باشد و متخصص بیهوشی نیز نظارت کامل داشته باشد. قبل از انجام بیهوشی کودکتان، مشاوره با متخصص بیهوشی ضرورت دارد و در حین مشاوره تمامی مشکلات کودک را بیان کنید.

بهترین ایمپلنت اصفهان | دکتر ندا مکانیک 

نکاتی برای دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی | بهترین ایمپلنت اصفهان

حتماً قبل از انجام بیهوشی برای انجام جراحی دندانپزشکی باید داروهای مصرفی صنعتی و گیاهی و موارد آلرژی و حساسیت کودک خود را به دندانپزشک کودک به‌طور کامل اطلاع رسانی کنید. علاوه بر این نباید قبل از بیهوشی علائم سرماخوردگی یا بیماری در کودک دیده شود.

پس از درمان تحت بیهوشی باید تمامی نکاتی که توسط پزشک بیان می‌شود، رعایت گردد. معجزه واقعی برای درمان دندان‌های کودک در دست والدین است که باید به دقت از کودک خود مراقبت نمایند.

نکات روز عمل دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی

اگر فرزند شما در روز برنامه ریزی شده برای عمل بیمار شد، برای بررسی اینکه آیا باید انجام عمل به وقت دیگری موکول شود یا خیر، باید تماس بگیرید.

| برای ورود به صفحه‌ اینستاگرام دکتر ندا مکانیک کلیک کنید |

موارد زیر را نیز باید در نظر داشته باشید:

چند روز قبل از عمل با کودک خود به‌طور خلاصه در مورد روش درمان و بیمارستان صحبت کنید. از اصطلاحات ساده استفاده کنید که وی بتواند درک کند. این به کودک زمانی را برای فکر کردن درباره درمان و پرسیدن سؤال می‌دهد.
حتماً دستورالعمل‌های گفته شده در مورد خوردن و نوشیدن را قبل و بعد از عمل دنبال کنید.
به فرزند خود اجازه دهید پس از عمل در خانه استراحت نماید. او احتمالاً از روز بعد از عمل به وضعیت طبیعی و عادی خود برمی‌گردد.

 


بیشتر بخوانیم :

بدون سیلانت مانع پوسیدگی دندان شویم

فلوروزیس دندانی در کودکان

روش‌های کاهش درد دندان درآوردن نوزادان

دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی عمومی

نیاز کودک به دندانپزشکی با آرامبخشی

Leave a Comment