نکاتی مهم در روز بیهوشی برای کودکان | بهترین دندانپزشک اصفهان - بهترین ایمپلنت اصفهان - بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان - بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

نکاتی مهم در روز بیهوشی برای کودکان

نکاتی که در روز بیهوشی برای انجام درمانهای دندانپزشکی کودکان باید رعایت شود چیست؟

تمامی آزمایشات لازم کودک خود را قبل از درمان دندان انجام دهید. در صورت وجود سابقه بیماری کودک این موضوع را به پزشک و متخصصان بیهوشی اطلاع دهید. توجه داشته باشید که درمان دندان و فرآیند بیهوشی در یک کلینیک معتبر انجام شود‌. قبل از بیهوشی کودک از دادن دارو و ویتامین بدون نظر پزشک خودداری نمایید‌. پس از بهوش آمدن وضعیت سلامت کودک خود را کنترل نمایید.

مراقبت های بعد از بیهوشی کودکان برای درمان دندانپزشکی

بروز برخی مشکلات پس از بیهوشی نظیر خواب آلودگی امری طبیعی است‌. امکان بروز احساس گیجی و حالت تهوع پس از بهوش آمدن وجود دارد. معمولاً والدین به دلیل بروز این عوارض، دندانپزشکی اطفال بدون بیهوشی را برای کودک خود مدنظر قرار می‌دهند. در برخی موارد لرز و ادرار شدید نیز در کودکان رخ می‌دهد که معمولاً پس از پایان اثرات داروی بیهوشی این وضعیت بهبود می‌یابد. تا پایان اثرات داروی بیهوشی حرکت کودک خود را کنترل نمایید. در صورت مشاهده مشکلاتی در تنفس کودک، با پزشک خود در این باره مشورت نمایید.

نکاتی مهم در روز بیهوشی برای کودکان | بهترین دندانپزشک اصفهان - بهترین ایمپلنت اصفهان - بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان - بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

آیا انجام کارهای دندانپزشکی تحت بیهوشی عمومی یا آرام‌بخشی نیاز به بستری شدن دارد؟

برای فعالیت‌های دندانپزشکی مدت زمانی بین ۲ الی ۳ ساعت بیهوشی برای کودکان در نظر گرفته می‌شود. که البته این موضوع بیشتر به میزان احتیاج بیمار برای درمان بستگی دارد. در پایان عمل کودک تحت نظر قرار می‌گیرد. تا پس از ارزیابی وی پس از تزریق داروی بیهوشی فرآیند درمان آن به پایان برسد. پس از بهبود وضعیت کودک و اطمینان از شرایط هوشیاری او می‌تواند به منزل مراجعه کند.


مطالب پیشنهادی:

دندانپزشکی اطفال بدون بیهوشی

مزایا و معایب دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی عمومی

مزایای بیهوشی بیمار در ایمپلنت دندان

کودک مناسب دندانپزشکی تحت بیهوشی

نکاتی برای دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی

Leave a Comment