نکات مراقبتی در استفاده از محافظ دهان | بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

بررسی نکات مراقبتی در استفاده از محافظ دهان

محافظ های دهان باکتری‌ها را از دهان شما جمع آوری می‌کنند. قبل از گذاشتن محافظ دهان حتما دندان‌های خود را کاملا تمیز کنید. در مطلب امروز سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان نکات مراقبتی در استفاده از محافظ دهان را مورد بررسی قرار می دهیم. در اینجا چند نکته برای تمیز کردن محافظ دهان آورده شده است:

محافظ دهان خود را در معرض گرمای شدید مانند نور مستقیم خورشید یا آب داغ قرار ندهید. گرما می تواند باعث تاب برداشتن و تغییر شکل آن شود.
هنگامی که از آن استفاده نمی کنید یا هنگام سفر به ورزش و فعالیت، محافظ دهان خود را در یک محفظه پلاستیکی محکم و دارای تهویه قرار دهید.
محافظ دهان خود را با آب خنک بشویید و پس از هر بار استفاده از یک برس و آب صابون برای تمیز کردن آن استفاده کنید. بگذارید در هوا خشک شود.
محافظ دهان خود را دور از دسترس سگ ها و سایر حیوانات خانگی قرار دهید.

دوره استفاده از محافظ دهان

بستگی به این دارد که چرا به محافظ دهان نیاز دارید. اگر برای محافظت از دندان‌های خود در طول ورزش های تماسی نیاز دارید، باید آن را در تمام تمرین ها و بازی‌ها بپوشید. با این حال، اگر برای درمان دندان قروچه، خروپف یا آپنه خواب به محافظ دهان نیاز دارید، احتمالاً باید هر شب هنگام خواب از آن استفاده کنید.

مزایا و معایب استفاده از ارتودنسی اینویزیلاین | بهترین ایمپلنت اصفهان

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان

عوارض استفاده از محافظ دهان

ممکن است کمی طول بکشد تا به محافظ دهان خود عادت کنید. اگر یکی را بخرید که کاملا مناسب نباشد، می تواند باعث درد در دندان ها، لثه یا فک شما شود. به طور کلی، محافظ‌های دهانی که سفارشی ساخته می شوند، راحت تر از آن هایی هستند که در فروشگاه خریداری می شوند. مهم نیست که چه نوع محافظ دهانی دارید، دندانپزشک شما می تواند آن را بررسی کرده و تنظیمات لازم را انجام دهد.

بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

عوامل موثر در هزینه کاشت ایمپلنت Zimmer

هزینه کاشت ایمپلنت Bicon

روش های کاشت ایمپلنت اینترالاک در ایران

Leave a Comment