بهترین دندانپزشک اصفهان چرا نباید به ایمپلنت لق شده ضربه وارد شود؟

چرا نباید به ایمپلنت لق شده ضربه وارد شود؟

متاسفانه مشکلی به نام لق شدن ایمپلنت به ‌ندرت پس از کاشت دندان اتفاق می افتد که راه درمانی به جز خارج کردن پایه ایمپلنت، ترمیم بافت های آسیب دیده و کاشت مجدد ایمپلنت دندان ندارد. بنابراین بهتر است با راههای جلوگیری از آن آشنا شوید تا با این مشکل لق مواجه نشوید. با این که مشکل لق شدن ایمپلنت به ندرت پیش می آید اما وقتی اتفاق افتاد، به خودی خود درست نخواهد شد. احساس لقی یا در آمدن ایمپلنت از جای خود تجربه خوبی برای بیمار نخواهد بود.

چرا نباید به ایمپلنت لق شده ضربه وارد شود؟

مطمئنا می دانید که دندان طبیعی شما هم می تواند در جای خود تکان بخورد. چون روی اهرمی بهنام رباط پریودنتال قرار گرفته که کمی انعطاف پذیر است. لغزشِ حتی یک صدم اینچ دندان هم می تواند از علائم بیماری لثه باشد. اما ایمپلنت ها نباید تکان بخورند. بر خلاف دندان طبیعی که روی رباط پریودنتال قرار گرفته، ایمپلنت ها در استخوان فک کاشته می شوند که همین جوش خوردن  با استخوان، امکان لغزش را از بین می برد. اگر لغزشی در ایمپلنت مشاهده شود، نشانه آسیب دیدگی استخوانِ اطراف ایمپلنت است.

خانم دکتر ندا مکانیک دندانپزشک ایمپلنت اصفهان خدمات ایمپلنت دندان را برای شما با دانش و تجربه بالای داندانپزشکی انجام می دهند.

اگر به دنبال یک دندانپزشک خوب برای انجام ایمپلنت دندان خود هستید، خانم دکتر ندا مکانیک از بهترین گذینه ها برای انتخاب شماست. (ایمپلنت اصفهان)

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

دکتر ندا مکانیک

دندانپزشک اطفال  و زیبایی

بهترین دندانپزشک اصفهان

Leave a Comment