کاشت ایمپلنت دندان بدون خونریزی | بهترین دندانپزشک اصفهان

بررسی کاشت ایمپلنت دندان بدون خونریزی

در این مقاله سایت دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان کاشت ایمپلنت دندان بدون خونریزی را مورد بررسی قرار می دهیم. با وجود اینکه ایمپلنت دندان به عنوان بهترین روش کاشت دندان در میان مردم شناخته شده است اما باز هستند افرادی که ترس از جراحی و خونریزی دارند. همین امر سبب خواهد شد که برای کاشت اقدام نکنند و با جای خالی دندان روال زندگی خود را سپری کنند. پیشرفت علم به حدی رسیده است که شما می توانید کاشت ایمپلنت را انجام دهید و از آن بهره ببرید.

برای این روند لازم است که در ابتدا موضع ایمپلنت پانچ شده و پس از آن کاشت ایمپلنت بدون خونریزی با دقت فراوان انجام شود. سرعت بالای این متد باعث شده است که نسبت به کاشت ایمپلنت معمولی دارای درد و خونریزی کمتری باشد. علاوه براین در این حالت شاهد هستیم که فرایند ترمیم و بهبودی سریعتر از دیگر روش ها انجام می شود. این روش برای افرادی که دارای استرس زیاد به هنگام جراحی هستند، مناسب و جوابگو خواهد بود.

آشنایی با ایمپلنت دندان

بهترین متخصص ایمپلنت درخصوص کاشت ایمپلنت دندان عقیده دارد که می توان از آن بعنوان بهترین روش کاشت دندان یاد کرد. ایمپلنت دندان در بیشتر مراکز دندانپزشکی و کلینیک ها از جنس تیتانیوم ساخته شده و به شکل استوانه ای و بدون درد توسط متخصص کارگذاشته می شود.

در نظر داشته باشید که برای کاشت ایمپلنت بدون درد نیاز است که کار را به دستان فرد متخصص بسپارید تا شما را از هزینه های مازاد بعدی خلاص کند. ایمپلنت دندان برای فرد همانند کاشت دندان طبیعی عمل کرده و رضایت خاطر بیمار را جلب می کند. با وجود تمام مزایای کاشت ایمپلنت دندان باز افرادی از ترس درد و خونریزی تمایل به کاشت ایمپلنت دندان ندارند. بهره بردن از تجهیزات دندانپزشکی مدرن سبب شده که متخصص را بی نیاز به بریدن لثه و بخیه کند.

کاشت ایمپلنت دندان دیجیتال

برای کاشت ایمپلنت بدون خونریزی نیاز است که بیمار از بافت نرم (لثه) و بافت سخت (استخوان) برخوردار باشد. استفاده از ایمپلنت دیجیتال که به صورت بدون خونریزی و درد انجام می شود، باعث خواهد شد که اطراف ایمپلنت کمترین خدشه را داشته باشد. درکنار این مزایا جوش خوردگی با استخوان را نسبت به روش معمول تسریع می بخشد و زمان کاشت ایمپلنت را کاهش خواهد داد. در فرایند کاشت ایمپلنت بدون درد و خونریزی مشاهده خواهید کرد که لثه شکافته شده و در معرض دید کامل متخصص قرار می گیرد. در این حالت متخصص به راحتی به محل قرارگیری ایمپلنت تسلط خواهد داشت و می تواند تراکم استخوان را به خوبی مشاهده کند.

کاشت ایمپلنت دندان خلفی | بهترین دندانپزشک اصفهان

افراد مناسب برای کاشت ایمپلنت بدون خونریزی

انواع کاشت ایمپلنت دیجیتال وجود دارد که هر کدام را می توان با روش خاصی به کار برد. اما زمانی که کاشت ایمپلنت بدون خونریزی برای بیمار انتخاب شده است یعنی شرایط کافی برای کاشت را داشته است. کاشت ایمپلنت برای افرادی مناسب است که دارای لثه سالم و تراکم استخوان به اندازه کافی باشند. برای هر کدام از خدمات دندانپزشکی از قبیل عصب کشی دندان، کامپوزیت دندان، جراحی لثه با لیزر، رفع بیماری لثه، لمینت دندان، کشیدن دندان عقل و حتی کاشت ایمپلنت دندان و ایمپلنت بدون درد و جراحی شرایط بیمار بسیار اهمیت دارد.

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین دندانپزشک اصفهان

مزیت های کاشت ایمپلنت بدون خونریزی

مزایای ایمپلنت بدون خونریزی و درد دست کمی از ایمپلنت دندان به روش معمولی ندارد و در بیشتر مواقع فراتر از آن نیز می باشد.اگر بخواهیم به مزایای ایمپلنت بدون خونریزی اشاره کنیم بایستی گفت که:

  • در ایمپلنت زمان کاشت به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند. به نوعی که ایمپلنت پانچی حدود 15 دقیقه زمان خواهد برد
  • بهبود و طول درمان بیمار در روش دیجیتال خیلی کم می باشد. دلیل این کاهش عدم برش و بخیه زدن لثه می باشد.
  • مناسب برای افرادی که دارای استرس زیادی هستند. در این روش استرس، خونریزی و درد بسیار کمتر خواهد شد.
  • نصب روکش بر روی پایه پس از کاشت ایمپلنت بلافاصله انجام می شود
  • کاهش چشمگیر تورم و درد در ناحیه کاشت شده
  • تمام کارها در یک جلسه به پایان می رسد و دیگر نیازی به جراحی های بعدی و ثانویه نیست.

بهترین دندانپزشک اصفهان در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه:

مزایای کاشت ایمپلنت دندان اشترومن

نکاتی برای کاشت ایمپلنت ساب پریو استیل

موارد کاشت ایمپلنت آستم کره ای

۲ Thoughts to “کاشت ایمپلنت دندان بدون خونریزی”

  1. کاشت ایمپلنت دندان منو دکتر مکانیک انجام دادند که ممنونشون هستم . اینکه از چه تکنیکی برای این کار استفاده بشه با توجه به شرایط بیمار بررسی میشه

    1. با تشکر از اعتماد شما، با آرزوی سلامتی

Leave a Comment