کامپوزیت روی دندان عصب کشی شده | بهترین دندانپزشک اصفهان - بهترین ایمپلنت اصفهان - بهترین دندانپزشک زیبایی اصفهان - بهترین دندانپزشک کودکان اصفهان

کامپوزیت روی دندان عصب کشی شده

اطمینان از سلامت دندان‌ها

زمانی که برای ایجاد طرح لبخند و انجام روش‌های زیبایی بر روی دندان خود به دندانپزشک زیبایی مراجعه می‌کنید؛ اولین اقدامی که انجام می‌شود بررسی دندان‌های شما به منظور اطمینان از سلامت دندان‌ها است؛ زیرا پیش از انجام اقدامات زیباسازی، باید هر مشکل و بیماری که در دهان و یا دندان وجود دارد کاملا رفع شود.

درواقع اگر دندان‌ها به خوبی بررسی نشوند و مشکل آن‌ها رفع نشود؛ پس از قرار دادن کامپوزیت روی دندان، ممکن است مشکلات آن‌ها تشدید شود و برای درمان به برداشتن کامپوزیت از روی دندان نیاز باشد؛ در چنین شرایطی فقط هزینه‌های صرف شده، به هدر می‌رود.

درواقع افراد نگران این هستند که پس از انجام عصب کشی، نتوانند دندان‌هایشان را کامپوزیت کنند. اما نکته بسیار مهمی که بسیاری از افراد از آن مطلع نیستند این است که پس از عصب کشی دندان، حتما باید از کامپوزیت دندان استفاده کرد؛ پس هیچ جای نگرانی برای این افراد وجود ندارد.

"</p

صفحه اینستاگرام دکتر ندا مکانیک بهترین ایمپلنت اصفهان

چرا کامپوزیت روی دندان عصب کشی شده، اهمیت دارد؟

بعد از عصب کشی، دندان در ضعیف‌ترین حالت ممکن قرار می‌گیرد بنابراین به راحتی در معرض آسیب‌هایی نظیر شکستگی، ترک و… خواهد بود. بنابراین پس از عصب کشی حتما باید برای کامپوزیت دندان اقدام شود. در غیر این صورت پس از مدت زمان کوتاهی شاهد شکستن و از بین رفتن کامل دندان‌هایتان خواهید بود.

دلیل این امر نیز این است که ترمیم دندان عصب کشی شده بسیار دشوار است و نیازمند طی پروسه طولانی است. پس کامپوزیت روی دندان عصب کشی شده منطقی و حتی امری ضروری است.


مطالعه بیشتر:

عصب کشی و درمانهای ترمیمی مناسب

کامپوزیت روی دندان روکش شده

۲ Thoughts to “کامپوزیت روی دندان عصب کشی شده”

  1. خانم دکتر مکانیک به من توصیه داشتند که از کامپوزیت استفاده کنم برای سلامت بهتر دندان های ترمیم شده و واقعا نتیجه کارشون برای من خیلی خوب و باکیفیت بود

    1. با سلام و سپاس از نظر شما

Leave a Comment