کاندیدای بلیچینگ دندان

کاندیدای بلیچینگ دندان

برای کسانی که خواهان این می باشند که لبخند گیراتری داشته باشند می توانند با روش های بسیاری به این خواسته و تقاضای خود برسند . انتخاب راه مناسب برای فرد می تواند سخت باشد و فرد نتواند تصمیم درست را در این باره بگیرند . زمانی که  فرد قصد دارد دندان های خود را سفید کند و طراحی لبخند را انجام دهد می بایست با دندانپزشک خود مشاورات لازم  را انجام دهد و با او در رابطه با تفاوت های روش های حرفه ای سفید کردن دندان و رفع جرم دندان مشاورات لازم را انجام دهد .

کاندیدای بلیچینگ دندان

بلیچینگ  روشی  برای سفید کردن دندان می باشد . از این روش برای دندان هایی استفاده می شود که رنگ آن ها تغییر کرده است و زرد و تیره شده اند . عواملی مثل افزایش وجود بعضی از رنگدانه ها موجب بد رنگی دندان می شود که به وسیله بلیچینگ این مشکلات رفع می شود .

بلیچینگ در مجموع به یک تا دو هفته زمان احتیاج دارد . پزشک پیش از اینکه بلیچینگ را انجام دهد اول باید به بررسی دندان ها بپردازد اگر دندان ها احتیاج به جرم گیری داشته باشد جرم گیری انجام می شود و برای به وجود نیامدن مشکل جهت حساسیت برای مواد جرم گیری ، بلیچینگ دندان دو هفته پس از جرم گیری انجام می شود .

بیمار نباید هیچگونه مشکل و اعتیاد داشته باشد در غیر اینصورت حتما باید پزشک خود را مطلع کند .

چه افرادی واجد شرایط برای انجام بلیچینگ دندان می باشند

بهترین نتیجه بلیچینگ از آن کسانی می باشد که از دندان های زرد و یا متمایل به قهوه ای برخوردارند . دندان هایی که به رنگ خاکستری می باشد توصیه می شود از لمینت دندان و کامپوزیت ونیر استفاده کنند . جهت برطرف شدن بد رنگی و  لکه هایی در سطح دندان می توان از روش زیبایی دندان استفاده کرد .

در مورد نحوه انجام بلیچینگ و رنگ آن از نظر پزشک خود هم مطلع شوید و با ایشان مشاورات لازم را انجام دهید چون پزشک بنابر تجربه و مهارتی که دارد می تواند بهترین نظر را درباره رنگ بلیچینگ بستگی به نوع و رنگ پوست و چهره شما دهد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.


پیشنهاد خوب برای کسانی که به دنبال بهترین دندانپزشک اصفهان برای خدمات دندانپزشکی خود هستند.

بهترین دندانپزشک اصفهان

 

دکتر ندا مکانیک

دندانپزشک اطفال، ایمپلنت، زیبایی

دارای CERTIFICATION (مدرک دانشگاهی)

ایمپلنت ITI و ایمپلنت SIC از سوئیس

Dio از کره

zimmer از آمریکا

و ترمیمی و زیبایی

CERTIFICATION زیبایی از آکادمی آمریکا

کلیه خدمات دندانپزشکی توسط خانم دکتر ندا مکانیک در شهر اصفهان با تجربه ودانش بالای خانم دکتر ارائه می شود

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری مطب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

Leave a Comment