بهترین ایمپلنت اصفهان | زیباسازی طراحی لبخند

اصلاح طرح لبخند 

با جذابتر شدن لبخند سلامت عمومی افراد در جامعه افزایش پیدا کرده و با رفع کردن مشکلات زیربنایی که موارد اصلی در آسیب دیدگی های دندان ها دارند مانند پوسیدگی درمان گردیده تا بتوان نشانه های جذابیت و نشانه ی سلامتی را افزایش داد. دندانپزشک بعد از انجام دادن درمان های لازم بر روی دندان ها و بازیابی کردن سلامت دندان ها از روش های درمانی که دندانپزشک  برای زیباسازی طراحی لبخند اقدام کرده و یکی از روش ها را انجام می دهد تا به بهترین نتیجه برسد.

زیباسازی طراحی لبخند با ترمیم تاج دندان

دندان هایی که ترک خورده یا شکسته و لب پریدگی دارند باید با روش تاج گذاری که با روکش های سرامیکی انجام می گیرد با تراش دادن و تنظیم کردن دندان روکش مربوطه را چسبانده و ظاهر دندان را طبیعی جلوه دهد.

کاندیدای بلیچینگ دندان

زیباسازی طراحی لبخند با سفید کردن دندان

از موثرترین روش های زیباسازی ظاهر دندان ها تغییر رنگ آن ها به سفید است که با روش های درمانی این مهم انجام گرفته و برای ثابت ماندن رنگ دندان ها باید مراقبت های فردی در جهت سلامت دهان انجام گیرد.

زیباسازی طراحی لبخند با روکش کردن

دندانی که لب پریده یا تغییر رنگ داده باشد بهترین حالت درمانی گذاشتن روکش های پرسلن سرامیکی است که با توجه به تناسب دندان های بیمار باریک و همرنگ دندان ها به کار گذاشته می شود و روش ایده آلی محسوب می شود.

بهترین ایمپلنت اصفهان | زیباسازی طراحی لبخند با روکش کردن

زیباسازی طراحی لبخند با صاف کردن دندان ها

برای اصلاح لبخند زیبا زمان زیادی را صرف ارتودنسی دندان ها می کردند و باید سیم های فلزی را نیز تحمل می کرد تا دندان ها مرتب شوند ولی امروزه با روش های درمانی که انجام می گیرد ارتودنسی نامرئی با روش های گوناگونی عمل کرده و می تواند دندان ها را صاف کند بدون اینکه نیاز به سیم گذاری و وصل کردن فلز و پلاک ها روی دندان ها باشد و لبخندی زیباتر را برای شما بوجود می آورد تا صرف چند ماه دندان هایی مرتب و منظم داشته باشید.

مطالب پیشنهادی : 

مشکلات دهانی قابل حل در اصلاح طرح لبخند 

برای داشتن خط لبخند باید به اصلاح طرح لبخند اقدام کرد و شاید مشکلاتی را باید حل کرد که شامل موارد زیر می باشد:

  1. از بین رفتن دندان ها و تغییر رنگ آن ها
  2.  لب پریدگی و ترک های روی دندان ها
  3.  پوسیدگی و فرسودگی بافت دندان ها که منجر به تغییر شکل یا نامناسب بودن دندان ها شده است.
  4.  کج بودن و منحرف بودن دندان ها
  5.  فاصله ی داشتن دندان ها
  6.  لبخند لثه ای که نمای ناصافی دارد

بهترین ایمپلنت اصفهان

Leave a Comment