بهترین دندانپزشک اصفهان بهترین دندانپزشک اصفهان دکتر ندا مکانیک

خدمات و بخش های مطب دندانپزشکی دکتر ندا مکانیک

دکتر ندا مکانیک دندانپزشک اصفهان / دندانپزشک اطفال _ زیبایی دارای Certification ایمپلنت ITI از سوئیس و Dio ازه کره و ترمیمی زیبایی
ارایه کلیه خدمات دندانپزشکی در محیطی آرام و تمیز : 
۱. جرم گیری و برساز و درمان بیماری های لثه
۲. انواع ترمیم های دندانی و بازسازی دندان
شامل ترمیم های زیبایی ، بستن فضای دندانی ، تغییر بدشکلی های دندانی ،تغییر رنگ دندان ، تغییر ترمیم های قدیمی
۳. درمان ریشه و عصب کشی دندانی
۴. ساخت پروتز های دندانی ( دست دندان کامل ) و روکش
۵. خارج کردن دندان های عقل و جراحی های دندانی
۶. ایمپلنت و کاشت دندان
۷. سفید کردن دندان

بخش اندو

دلیل کیفیت بالای درمان ریشه در این مرکز بهره گیرز از آپکس فایندر rootzx و سیستم های روتاری و دستگاه رادیوگرافی دیجیتال vista scan آلمان ( پیشرفته ترین دستگاه عکس برداری ریشه دندان ) جهت تعیین طول دقیق ریشه دندان و ضایعات استخوانی می باشد .

بخش ترمیم

کیفیت مواد مصرفی در ترمیم دندان در کنار بهداشت مناسب دهان باعث زول عمر طولانی ترمیم های دندانی می شود . ما بل استفاده از بهترین برندهای جهان تلاش وافری در جهت دستیابی به حداکثر طول عمر خدمات ارائه شده به مراجعین محترم را داریم .

استریلیزاسیون

امروزه با گسترش جوامع و ایجاد عادت نامناسب بیماری های عفونی در حال گسترش است . یکی از راه های انتقال این بیماری ها از طریق خدمات دندانپزشکی می باشد .
ولیکن این موضوع با رعایت بهداشت و انجام استریلیزاسیون مناسب کاملا قابل پیشگیری است . در این مرکز ما با استفاده از پک های مجزای تجهیزات و استریلیزاسیون تحت لیسانس FDA آمریکا خطر انتیال بیماری های عفونی را کاملا برطرف کرده و آسودگی خیال مراجعین محترم را از این لحاظ فراهم ساخته ایم .

بخش اطفال

در بخش اطفال با استفاده از روش های کنترل رفتاری با حضور والدین و بدون استفاده از بیهوشی عمومی کلیه خدمات دندانپزشکی اطفال ارائه می گردد .
استفاده از مواد با کیفیت ، تجهیزات مدرن باعث بهبودی عمر دندان های شیری شده است .

بخش ایمپلنت

این بخش شامل دستگاه های پیشرفته جهت کاشت ایمپلنت می باشد و با استفاده از معتبرترین برندهای ایمپلنت حس خوب دندان طبیعی را به شما تقدیم می کنیم .


دندانپزشک زیبایی خوب اصفهان