بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت فوری

 ایمپلنت فوری بیشتر آشنا شوید : 

بهترین روش جایگزین دندان ، قطعا کاشت ایمپلنت ها است. این قطعات کاشتنی دقیقا عملکردی مشابه دندان دارند و در برخی موارد حتی از دندان هم بهتر هستند. ما انواع مختلفی ایمپلنت داریم و به روش های متفاوتی آن ها را درون فک بیماران می کاریم. یکی از روش های کاشت، ایمپلنت فوری است. 

قدمت ایمپلنت‌ها

کاشت ایمپلنت دندان بیش از 40 سال است که به عنوان جایگزین دندان های از دست رفته بصورت چشمگیری افزایش پیدا کرده. نتایج کاشت ایمپلنت اغلب زیباتر، کاربردی تر و موثرتر از روش های جکاشایگزین دیگری مثل دندان مصنوعی و یا پروتزهای دندانی متحرک و ثابت بوده و هست. در حقیقت، میزان موفقیت ایمپلنت دندانی در مقایسه با رقیبانش که پروتزهای ثابت و متحرک است بیشتر است. اما حتی با این وجود، بسیاری از افراد حاظر نیستند برای پر کردن جاهای خالی دندانی از ایمپلنت ها استفاده کنند. زیرا فرآیند ایمپلنت گذاری روندی نسبتا طولانی دارد و نیازمند اقدامات دندانپزشکی و مراجعات زیادی است.

این پروسه ممکن است از 3 تا 12 ماه طول بکشد و بنابراین شاید هر کسی چنین حوصله ای نداشته باشد تا ایمپلنت معمولی بکارد. اما چاره چیست؟ چگونه در مدت زمان کوتاه دندان ایمپلنتی بکاریم؟

بهترین ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت های دندانی

در سال های اخیر، روشی ابداع شده که در آن دندان را می کشند و بلافاصله بعد از در آوردن دندان یک پایه ایمپلنت در داخل جای خالی قرار می دهند. به این فرآیند ایمپلنت فوری گفته می شود. این روزها، تعداد کسانی که از این روش ایمپلنت گذاری استفاده می کنند بسیار زیاد شده است. و به نظر می رسد برای کسانی که نمیتوانند برای داشتن یک دندان دائمی خوب صبر کند این روش بهترین است.

فواید و مزایای ایمپلنت فوری هم متوجه دندانپزشکان است و هم بیماران. گذاشتن این ایمپلنت ها تعداد مراجعت کمی می خواهد و در مقایسه با روش های دیگر جایگزین، مدت زمان بسیار کمی لازم دارند.

بیشتر مطالعه کنید : 

ارتباط با متخصص دندانپزشک 

Leave a Comment