بهترین دندانپزشک اصفهان آشنایی با مزیت ها و معایب لمینت دندان

آیا لمینت دندان معایب و مضراتی دارد ؟

لمینت دندان معجزه ای است برای کسانی که از لبخندی زیبا به خاطر بد شکلی و بد رنگی دندان ها محروم هستند. همه ی افراد مشتاق داشتن یک لبخند زیبا هستند.

لبخند روی صورت می تواند تاثیر زیادی در انسان های محیط اطراف ما داشته باشد.اما گاهی بعضی از افراد به خاطر داشتن دندان های بد شکل، بد رنگ، فاصله دار و…

اعتماد به نفس کاملی برای لبخند زدن ندارند و بیشتر اوقات به خوصوص زمانی که در جمع هستند از لبخند زدن طفره می روند.
خوشبختانه ما در زمانه ای زندگی می کنیم که به راحتی و با انجام چند جراحی زیبایی میتوانیم همه ی ایرادهای جسمی خود را از بین ببریم و زیبا و زیبا تر شویم .

مزیت های لمینت دندان

از آنجایی که لمینیت برای هر فرد به طور مجزا و شبیه دندان وی ساخته می شود پس تشخیص تفاوت لمینیت و دندان طبیعی تقریبا غیر ممکن است. برخلاف دندان های طبیعی، لمینت ها به دلیل اینکه از موادی با تکنولوژی بالا ساخته شده اند در مقابل لکه های چای و قهوه و دود سیگار مقاوم هستند.

لمینیت ها می توانند تیره ترین دندان ها را که حتی در برابر دیگر فرآیند های سفید سازی مقاومت کرده اند، بسیار سفید کنند. حتی ممکن است برای مشکلاتی مثل دندان های کج روی هم رفته و فواصل کم دندان ها لمینت پیشنهاد شود.

معایب لمینت دندان

ساخت لمینیت های سرامیکی درآزمایشگاه زمان بر است و حداقل یک هفته روند لمینیت گذاری را به تاخیر می اندازد.

در صورتی که لمینیت ها به درستی نصب شده باشند و عوامل تخریب کننده ی دندان نیز محدود یا از بین رفته باشند، بیمار باید بتواند از لمینت مانند دندان طبیعی اش استفاده کند. با وجود استحکام بالای آنها، ممکن است گاهی شکننده باشند.

همانطور که باید از فشار های شدید به دندان طبیعی خودداری کرد، لمینیت ها نیز نباید تحت فشار قرار بگیرند. مثلا از خوردن ناخن ها، جویدن یخ یا باز کردن شیشه های نوشیدنی با لمینیت هایتان خودداری کنید.


دندانپزشک زیبایی خوب اصفهان


سئو سایت توسط شرکت مهندسی کلینیک 24