بهترین ایمپلنت اصفهان | لمینت دندان

آیا امکان لمینت کردن یک یا چند دندان وجود دارد یا حتما باید تمام دندان‌ها لمینت شوند؟

هر لمینت مختص به یک دندان است و با توجه به شرایط و خواست بیمار امکان لمینت یک یا چند دندان و یا همه‌ی دندان‌ها وجود دارد. برای اینکه تشخیص دهید چه تعداد از دندان های شما نیاز به روکش لمینت دارند کافیست مقابل آینه بایستید و لبخند بزنید. هر تعداد از دندان های شما که موقع لبخند زدنتان دیده شود به همان تعداد لازم است که روکش لمینت دندان انجام دهید.

آیا لامینت به دندان آسیب می‌رساند؟

در جواب این پرسش باید گفت که هیچ کدام از انواع لامینت دندان، به دندان و مینای دندان آسیبی نمی‌رسانند. به خصوص لامینت بدون تراش دندان که احتمال آسیب دیدگی دندان‌ها، تقریبا صفر است. تجربه و مهارت متخصص دندانپزشکی زیبایی در این مورد بسیار حائز اهمیت است. میزان تراشیده شدن دندان برای انجام لمینت دندان باید به اندازه لازم باشد . نباید به ساختار دندان آسیب برساند. در صورتی که مینای دندان فرد از استحکام خوبی برخوردار نباشد بهتر است از انجام لامینت دندان خودداری شود.

بهترین ایمپلنت اصفهان | لمینت یک دندان یا همه دندان ها ؟

آیا امکان انتخاب درجه سفیدی دندان توسط فرد وجود دارد؟

در هر دو نوع از انواع لامینت این امکان وجود دارد تا از درجه‌ی خیلی سفید تا چندین درجه‌ی سفیدی توسط فرد انتخاب شود.

برای اصلاح طرح لبخند نیاز به لامینت کردن چه تعداد از دندان‌ها می‌باشد؟

با توجه به خط لبخند فرد و شرایط دندان‌ها تعداد دندان‌ها جهت لامینت مشخص می‌شوند ولی معمولا برای طراحی لبخند، 8 یا 10 دندان جلو لامینت می‌شوند . در برخی موارد حتی با لامینت کردن 1 یا 2 دندان، نتیجه‌ی مطلوب بدست می‌آید. بطور کلی روش های دندانپزشکی زیبایی لامینت دندان و کامپوزیت دندان برای دندان های جلو و اصلاح طرح لبخند کاربرد دارند.

لومینرز یا لمینت بدون تراش

برای ارتباط با متخصص دندانپزشک اصفهان کلیک کنید . 

Leave a Comment