بهترین ایمپلنت اصفهان | اصلاح طرح لبخند

چه کسانی نباید لمینت کنند؟

 بیمارانی که دندان قروچه دارند یا بهداشت دهان و دندان را رعایت نمی‌کنند، گزینه‌های خوبی برای لبخندهای هالیوودی و طرح لبخند نیستند. طرح لبخند ، باید زیر نظر متخصصان پروتزهای دندانی انجام شود و اگر فردی، مشکل خاصی نداشته باشد، نباید تحت عمل جراحی تهاجمی قرار بگیرد. اگر فردی، مشکل خاصی در فرم دندان ندارد، اما صرفا برای داشتن لبخند زیبا و سفیدتر، متقاضی طرح لبخند است، از نظر برخی دندان‌پزشکان این دلیل کافی نیست.

انجام لمینت و کامپوزیت دندانی، مناسب افرادی است که به تشخیص دندان‌پزشک باید این کار را انجام دهند. یکی از وظایف دندان‌پزشکان در اصلاح طرح لبخند این است که حتما، بهداشت دهان و دندان بیمار را بررسی و پیش از هر اقدامی، با بیمار مشورت کنند. همچنین اگر لزومی به درمان و پیشگیری است، به بیمار کمک کنند.

توجه داشته باشید که برخی از سلبریتی‌های سینما و موسیقی در داخل و خارج از کشور از قالب‌های چینی متحرک استفاده می‌کنند و حاضر به تهدید سلامتی دندان‌شان نیستند.

اگر دندان‌های خود را زیاد روی هم فشار می‌دهید (چه در خواب چه در بیداری)، یا ترشی و مواد اسیدی زیاد مصرف می‌کنید یا بیماری مفصلی دارید و از بهداشت دهان و دندان به‌صورت ۳ بار در روز غافل هستید، این روش‌ها مناسب شما نیست. اگر لمینت دوست دارید، باید زیاد نخ دندان فلورایددار مصرف کنید.

بیشتر بخوانید :طراحی لبخند چه مشکلاتی را اصلاح می کند؟

بهترین دندانپزشک اصفهان |اهمیت طراحی لبخند

عوارض درمان ارتودنسی و ایمپلنت در اصلاح طرح لبخند چیست؟

توجه کنید که ارتودنسی، برای مرتب‌سازی دندان‌ها کاربرد دارد که گاهی با کشیدن دندان سالم به‌دلیل فضای محدود و کوچک فک انجام می‌شود. اگر فضای کافی برای حرکت دندان‌ها در دسترس نباشد، دندان‌پزشک مجبور است که یک یا چند دندان را بکشد.

ایمپلنت دندان در طرح لبخند بسیار اهمیت دارد. پر کردن فضای بدون دندان با کاشت پایه صورت می‌گیرد و برای برخی بیماران، تحمل درد آن سخت است. درد ناشی از ایمپلنت موقتی بوده و دائمی نیست.


بهترین دندانپزشک اصفهان

Leave a Comment